Kampanya ve İndirim Haberleri

Yataş yataklarda değiştirme kampanyası NET %35 indirim Ocak 2018

  • 13 Ocak 2018
Yataş yataklarda değiştirme kampanyası NET %35 indirim Ocak 2018

Yataş 2018 yılının ilk değiştirme kampanyası eski yataklarınızı alıyor ve yeni Yataşlarda NET %35 indirim fırsatı sunuyor. Yataş yeni yılda 2017 yılının fiyatlarıyla indirim fırsatı için sizleri mağazalarına davet ediyor. Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Yataş yastık ve yorganlarda etiketin yarısı, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirim kampanyaları geçerlidir. Yataklarda, ayın ürünlerinde net %50 indirim, baza ve başlıklarda ayın ürünlerinde net %40 indirim geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet ali dedi ki:

    Geçen ayda vardı güya, aradım,indirim yok dediler ,eski yataginizi ücretsiz alabiliriz dediler…bende inadına başka marka aldım. Hem de yarı fiyatına!

BİR YORUM YAZ