World kart 2018 Temmuz mtv kampanyası

 • 29 Haziran 2018
World kart 2018 Temmuz mtv kampanyası

2018 Temmuz dönemi mtv ödemeleri için kredi kartı kampanyaları başlıyor. İlk kampanya haberimiz Yapı kredi World kredi kartından geldi. Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri mtv ödemelerinizi 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında 2 taksitle ödeyebileceksiniz.

Taksite ek olarak Sonax kampanyası ile Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde %50 indirim ile 305 TL +KDV olarak satın alabileceksiniz. Bu paket fiyatı 31 Ağustos tarihine kadar dekont gösteren müşterilere özel olacaktır.

 • Kampanyada 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV uygulanacaktır.
 •  http://www.gib.gov.tr , http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
 • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir.
 • Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.trve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.
 • Kampanya paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek veya paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Emre203 dedi ki:

  Vakif worldcard icin gecerli degil galiba?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.