Continental 2019 yaz lastiği indirim kampanyası

  • 02 Mayıs 2019
Continental 2019 yaz lastiği indirim kampanyası

Continental oto lastiği kampanyaları sürüyor. Continental 2019 yaz lastiği kampanyasında 22 Haziran 2019 tarihine kadar yaz lastiği alan müşterilere seçili ürünlerde 200 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental’in büyük yaz kampanyası başlıyor. Continental, 22 Nisan – 22 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlediği yaz lastikleri kampanyası kapsamında 200 TL’ye varan indirimler sunuyor. Düzenlenen “Continental Yaz Lastikleri Kampanyası” kapsamında kampanyaya katılan Continental ve Lastikevi yetkili satıcılarından yapılacak alışverişlerde indirimle birlikte Yapı Kredi Worldcard’a özel peşin fiyatına 7 taksit ödeme imkanı da sunuluyor.

22 Nisan-22 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen “Continental Yaz Lastikleri Kampanyası” kapsamında; kampanyaya katılan Continental ve Lastikevi yetkili satıcılarından yapılacak aşağıdaki tabloda belirtilen kritelere (lastik marka, sezon, ürün grubu, inç ve tek seferde yapılacak satınalma adedi) uygun lastik satınalma işlemlerinde aşağıdaki tabloda belirtilen ilgili indirim tutarları uygulanır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x