Kampanya ve İndirim Haberleri

GoodYear 4 lastik alana 50 TL Opet yakıt hediye ediyor

 • 17 Nisan 2015
GoodYear 4 lastik alana 50 TL Opet yakıt hediye ediyor

Goodyear lastiklerde kampanya fırsatları devam ediyor. Şimdi 4 adet Yaz lastiği alanlara 50 TL değerinde Opet yakıt kart hediye ediliyor. Kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar 15 jant ve üzeri binek, 4X4 yaz veya dört mevsim lastiklerde geçerli olacaktır.

OPET ‘Yakıt Kart’larına yüklü 50 TL’yi kullanmak için www.4goodyear50tlakaryakit.com sitesine kayıt yaptırmak yeterli olacak

Kampanya Ayrıntıları

 • 15 Nisan 2015 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Goodyear bayilerinden tek seferde 15 jant ve üzeri 4 (dört) adet Goodyear marka dört mevsim veya yaz lastiği ürünlerinden alım yapan müşteriler 50 TL tutarında yakıt puan yüklemesi yapılmış Yakıt Kart kazanmaya hak kazanacaklardır.
 • Yakıt Kart’lara yüklenen 50 TL tutarındaki yakıt puan Opet istasyonlarında sadece benzin veya dizel yakıt satın alımlarında kullanılabilecek olup, diğer akaryakıt istasyonu ürün ve/veya hizmetlerinin satın alınmasında kullanılamaz.
 • Lastik kampanyaları
 • Hafif ticari ve ticari araçlar ile kış lastikleri için yapılacak satın almalar Akaryakıt Kampanyası kapsamı dışındadır. Akaryakıt Kampanyası’na binek ve 4X4 araçlar dahildir.
 • Yakıt Kart’lar, henüz aktive edilmemiş vaziyette olmak üzere lastiklerin satın alındığı anda ilgili bayi tarafından müşterilere teslim edilecektir. Halihazırda Yakıt Kart sahibi olan müşterilerin mevcut kartlarına 50 TL’lik yakıt puan yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında lastik alımı yapan müşterilerin, lastikleri satın aldıkları tarihten itibaren kampanyanın sona ereceği 31.05.2015 günü saat 24:00’a kadar
 • www.4goodyear50tlakaryakit.com internet adresindeki kampanya sayfasına ücretsiz üye olarak lastik faturasına ait fatura görüntüsünü sayfaya yüklemeleri, araç plaka numarasını ve geçerli cep telefonu bilgilerini sisteme girmeleri gerekmektedir. Kampanya koşullarını sağlamaları halinde 50 TL‘lik yakıt puanları Yakıt Kartlarında aktive edilecek ve bu şekilde kullanılabilir hale getirilecektir.
 • Kampanya kapsamında alım yapan müşteriler, faturalarını www.4goodyear50tlakaryakit.com sitesine yükledikten ve yukarıdaki maddede belirtilen bilgileri sağladıktan sonra, en geç 10 gün içinde Yakıt Kartlarının aktive edilip edilmediği hususunda SMS ile bilgilendirileceklerdir.
  İnternet başvuru formunda geçerli bir cep telefonu numarası ve araç plakası yazılması zorunludur.
  Bir kişi, aynı Yakıt Kart, aynı fatura ve aynı plaka numarası ile kampanyaya 1 (bir) kez katılabilir. Aynı Yakıt Kart, aynı fatura ve aynı plaka numarası ile mükerrer katılımlarda, ilk gönderilen fatura ve katılım kabul edilecektir. Bu kapsamda aynı plaka için birden fazla kez yakıt puan yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Yakıt alımı sırasında ilgili kart için tanımlanmış aracın Opet istasyonuna getirilmiş olması ve Yakıt Kart’ın satın alma sırasında fiilen ibrazı zorunludur. Müşterilerin yakıt alımından önce Yakıt Kart ile işlem yapacaklarını istasyon personeline söylemeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmış müşterilerin ibraz edeceği Yakıt Kart’a tanımlanmış plaka ile fiili olarak akaryakıt istasyonunda hazır edilen aracın plakasının herhangi bir nedenle uyuşmaması halinde yakıt puan harcaması/yakıt puan ile ödeme yapılamayacaktır.
 • Yakıt Kartların son kullanım tarihi 31 Ağustos 2015’tir. 31 Ağustos 2015 tarihinden sonra aktive edilmiş olsun ya da olmasın kullanılmayan Yakıt Kartlar ve/veya Yakıt Kart’ın içinde kalan kullanılmamış Yakıt Puan bakiyeleri herhangi bir şekilde kullanılamayacak ve nakde dönüşmeyecektir.
 • Yakıt Kart’ın kaybolmaması/çalınmaması için gerekli her türlü özeni gösterme yükümlülüğü kampanya kapsamında alım yaparak kartı almaya hak kazanmış katılımcılara aittir. Kartın herhangi bir şekilde kaybolması/zayi olması halinde aktivasyonu sağlanmış olsa dahi Yakıt Puanların herhangi bir şekilde kullanımı mümkün olamayacaktır.
 • Yakıt Kartlara yüklenen 50 TL’lik yakıt alım hakkı herhangi bir şekilde, kısmen ve/veya tamamen nakdi ve/veya ayni bir ödemeye/karşılığa dönüşmeyecektir.
 • Katılımcı, internet sitesindeki üyelik başvuru formunda ibraz ettiği bilgilerin Goodyear tarafından pazarlama ve elektronik ticari ileti iletilmesi amacıyla kullanılmasını ve saklanmasını kabul eder.
 • Kampanya ile ilgili tüm sorularınızı 0216 577 33 52 numaralı çağrı merkezimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında iletebilirsiniz. Yakıt Kart ile ilgili konular için 4446738 Opet Çağrı Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz.
 • GOODYEAR ve OPET herhangi bir zamanda kampanyayı iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını haizdir.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Akaryakıt Kampanyası sadece Yakıt Kart’ın geçerli olduğu ve kampanyaya katılan Opet istasyonlarında geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ