Kampanya ve İndirim Haberleri

Goodyear lastik Piranha navigasyon hediye kampanyası

  • 13 Eylül 2011
Goodyear lastik Piranha navigasyon hediye kampanyası

Goodyear lastik kampanyaları devam ediyor.Şimdi Goodyear  Türkiye’nin en çok tercih edilen navigasyon markası Piranha armağan ediyor.

15 Eylül – 15 Kasım tarihleri arasında, Goodyear bayilerinden 4 adet yaz veya kış binek ve 4×4 araç lastiği alan müşterilerine navigasyon cihazı hediye ediyor.

Kampanya kapsamında Goodyear bayiilerinden 4 adet yaz, kış binek ve 4×4  lastik alan müşteriler, 3.5 inch Piranha Neo veya 5 inch Piranha Infiniti HD navigasyon cihazı almaya hak kazanacak.

Kampanya süresince değişik lastik gruplarından 4 adet satın alan tüketiciler Goodyear bayiilerinden alacakları kuponla Goodyear web sitesinden (www.goodyear.com.tr),  kullanıcı bilgileri ve kupondaki numaranın kaydını yaparak (fatura numarası, isim, adres, telefon, e-posta adresi, vatandaşlık numarası, araç marka ve model, yıl, plaka) navigasyon cihazını almak için işlemlerini tamamlamış olacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. cüneyt güden dedi ki:

    195/60R15 NORMAL LASTİK NEKADAR.DİYARBAKIRDA BU KAMPANYA BAYİNİZ VARMI…

  2. HALİS DOĞAN GÜNAY dedi ki:

    kasım/2011 ayında Denizli Honda servisinden Good Year 4 adet lastik aldım ancak Navigasyon kampanyasına dahil olmadıklarını belirttiler buna rağmen kampanyaya dahil bayi aramak istemediğimden işlemi yaptırdım. Ancak Ana Bayi olarak benim yaptığım bu alış verişi sözkonusu kampanyaya dahil etme imkanınız varmı, teşekkürler

  3. EROL CABA dedi ki:

    HEPSİ BURDA.COM DAN ALINIRSA OLUR MU ACABA

BİR YORUM YAZ