Kampanya ve İndirim Haberleri

GoodYear ultra grip kış lastiği kampanyası 2015

  • 16 Kasım 2015
GoodYear ultra grip kış lastiği kampanyası 2015

Son yıllarda yapılan testlere göre en iyi kış lastiklerinden biri olan GoodYear ultragrip şimdi kampanyaya özel mobil şarj cihazı hediye fırsatı ile satışta. Goodyear kastik bayilerinde 2015 yıl sonuna özel kampanyada 31 Aralık tarihine kadar 15″ üzeri 4 adet binek veya 4×4 lastiği alan herkese mobil şarj cihaz hediye ediliyor.

Son 10 yıldır Ankara kışında kullandığım tüm araçlarda Goodyear ultra grip 8 kullandım. Lastiğin en önemli özelliği kuru asfaltta sessiz olması. Diğer rakiplerine göre ıslak ve kuruda yol tutuşu çok farklı değil ama sessizlik noktasında Conti ve Michelin’e göre çok daha başarılı.

Yoldaki güvenliğimiz için büyük önem taşıyan kış lastiklerinin kullanımını özendirmek amacıyla, sıcaklığın +7 derecenin altına düştüğü bu günlerde tüketicilere böyle bir kampanya sunduklarını ifade eden Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu; “Sadece kar yağışı olduğunda değil, hava sıcaklığının +7 derecenin altında düştüğü bölgelerde yol güvenliği için kış lastikleri kullanılması önemle tavsiye ediyoruz. Kış lastiği kullanma zorunluluğu ile ilgili mevcut yasanın genişletilerek tüm araç grupları için geçerli olmasının trafik güvenliği açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Kış lastiklerinde kullanılan özel kauçuk, zorlu kış koşullarında çok daha iyi yol tutuş, daha kısa fren mesafesi sunar. Bu da tüketiciler için çok daha güvenli sürüş performansı demektir” dedi.

Sarıoğlu, ULTRAGRIP kış lastiği ailesinin tüketicilere sunduğu yeni kampanya ile bu yıl zorlu kış koşullarında sürücülerin yollarının açık, hediyesi ile iletişimlerinin de kesintisiz olmasını amaçladıklarını sözlerine ekledi.

UltraGrip Ailesi ile bu kış da güvendesiniz!

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, sahip olduğu teknoloji ve inovasyon gücünü farklı araç tiplerine göre geliştirdiği ULTRAGRIP kış lastikleri ailesiyle ortaya koyuyor. Goodyear’ın teknoloji ve inovasyon gücüyle geliştirilen UltraGrip Performance, UltraGrip+ SUV, UltraGrip 9 ve UltraGrip 8 lastikleri, farklı araç tiplerine göre sürücülerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Goodyear, sürücülerin lastik tercihlerini yaparken, araçlarına ve yaşadıkları şehirdeki mevsim koşullarına göre karar vermelerini öneriyor. Goodyear; kullanılan aracın yüksek performans, SUV veya 4×4 olabileceğini ve kış lastiğini belirlerken bunun göz önünde bulundurulması gerektiği konusunda sürücüleri uyarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ