Kampanya ve İndirim Haberleri

Michelin oto lastik alana 240 TL indirim kampanyası 2018

  • 16 Mart 2018
Michelin oto lastik alana 240 TL indirim kampanyası 2018

Michelin oto lastiklerde kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Michelin bayilerinde 2018 yılının ilk kampanyasında 240 TL’ye varan servis indirim fırsatı sizleri bekliyor. Michelin 17″ altı lastiklerde 120 TL, 17″ ve üzeri 4 lastik alımında 250 tL servis bakım indirimi sunuyor.

Michelin lastik kampanyası 1 Mart- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans” stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan lastikler tasarlayan Michelin, yeni kampanyasını müşterileriyle buluşturuyor. Michelin, 1 Mart- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni servis kampanyası ile tek seferde 4 adet Michelin yaz, kış, 4×4 binek veya hafif ticari araç lastiği alan müşterilerine servis ve araç bakım hizmetlerinde indirim hediye ediyor.

Kampanyaya katılan müşteriler rot-balans ayarı, sökme-takma, montaj, ön-arka lastik değişimi, lastik oteli, nitrojen gibi lastik servis hizmetleri ile anında yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi gibi araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ