Petlas oto lastik alan herkese Avrupa’ya uçak bileti hediye

  • 09 Şubat 2016
Petlas oto lastik alan herkese Avrupa’ya uçak bileti hediye

Petlas oto lastiklerde kampanyalar sürüyor. Petlas yeni kampanyası kapsamında 4 adet lastik alanlara Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Sizde Petlastan lastik alarak Avrupa uçak bileti kazanabilirsiniz. Lastik alan herkese uçak bileti hediye edilecektir.

Kampanyadan 1 Şubat 2016 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında en az 4 adet binek veya 4×4 yaz lastiği alan herkes faydalanabilir.

Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan tüm Petlas lastikleri satan Petlas satış noktalarından 16” inch jant ve üzeri aynı anda 4 (dört) adet binek/4×4 Petlas  marka VELOX SPORT PT741, EXPLERO PT411, EXPLERO PT421, EXPLERO PT431  model lastiklerden 01 Şubat 2016 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında satın almak ve Kampanya Katılım Koşulları’na uygun olarak başvuruda bulunmak şartı ile, Türkiye’de ikamet eden, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş kişiler Petlas Avrupa’ya Uçuruyor Kampanyası’ndan faydalanabileceklerdir.

Kampanya Detayı:
1. Bu kampanya, tedarik edilecek promosyon uçak biletleri hariç, uçak biletlerine ait olan, iniş ve kalkış noktalarına göre rakamsal olarak farklılık gösterebilen tüm havaalanı vergileri, yakıt harcı, sigorta bedeli, tüm harç, bilet kesim ücreti, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri masraflar tüketici katılımcılara ait olacak şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Londra, Paris, Berlin, Roma, Atina, Viyana, Brüksel, Budapeşte, Münih ve Milano varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti alma hakkını sağlar.
2. Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanyaya katılım başvurusunda bulunulamaz. Faturada mutlaka kampanyaya katılacak kişinin isim, soyisim  ve T.C. bilgileri yer alıyor olmalıdır. Aksi halde tarafımıza gönderilen faturalar dikkate alınmayacak ve yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.
3. Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için, faturaların kendi isimlerine düzenlenmiş olması zorunludur.
4. Kampanyaya katılım kişi başına 1 adetle sınırlıdır. Her bir rezervasyon ve her bir uçuş için sadece bir kod kullanılabilir. Katılımcıların, farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez.
5. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
6. Tüketicilerin, Avrupa Uçak Bileti hakkından faydalanabilmeleri için öncelikle kampanyaya dahil olan Petlas 16” inch jant ve üzeri aynı anda 4 (dört) adet binek/4×4 Petlas  marka VELOX SPORT PT741, EXPLERO PT411, EXPLERO PT421, EXPLERO PT431  model lastik satan satış noktalarından satın alımı yapmış olmaları gerekmektedir.
7. Tüketicilerin, kampanyadan faydalanabilmeleri için fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde  www.petlasucuruyor.com  sitesini ziyaret ederek kendilerine satın alma işlemi ile eşzamanlı teslim edilen hediye çeki üzerindeki katılım kodunu kullanarak rezervasyon formuna ulaşmaları ve başvuru adımlarını tamamlamaları gerekmektedir.
Katılımcıların, rezervasyon formuna ulaşmaları ve formu eksiksiz doldurup çıktısını almaları gerekmektedir.
Tek kişilik uçak bileti hakkı ile Petlas Avrupa’ya Uçuruyor Kampanyasından faydalanacak olan katılımcıların faturada ismi geçen tüketici olmaları gerekmektedir.
Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş – dönüş uçuş tarihi tercihi belirtilmiş olmalıdır,
İlk gidiş uçuş tarihi tercihi başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonra olmalıdır,
Gidiş tarihleri arasında en az 2 hafta olmalıdır,
Katılımcıların, gidiş yapacağı havalimanı ile dönüş yapacağı havalimanı aynı olmalıdır.
Başvuru formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır,
Kampanya başvurusu, fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde yapılmalıdır.
Seçilecek en son geri (uçuş) dönüş tarihi 31 Mayıs 2017 olabilir,
20 Aralık 2016 – 03 Ocak 2017 tarihleri uçulmak istenilen tarihler olarak kampanya kapsamında değildir,
Kampanyadan yararlanacak katılımcılar ile kampanya kapsamına dâhil olmayan ücretlerin tahsilatının karşılanacağı kredi kartının sahiplerinin aynı kişiler olması gerekmektedir,
Bu maddede bahsi geçen koşulların tamamının eksiksiz olarak yerine getirilmemiş olması halinde yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.
8. Katılımcıların, ürün alışveriş faturalarının aslı, nüshası veya fotokopisi ve imzalanmış rezervasyon formlarını fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) kampanya düzenleyicisine göndermeleri gerekmektedir. (BA Life Marketing, Veko Giz Plaza, Maslak Mah., Meydan Sok. No:3/29 Sarıyer, İstanbul.)
Alışveriş / fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.
9. Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların (eksiksiz doldurulmuş ve imzalanmış rezervasyon formu ile alışveriş faturasının aslı, nüshası veya fotokopisi) asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, başvuru tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.
Başvurunun kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına başvurunun ulaştığına dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
Geçerli başvurularda bilet teklifi geri dönüş süresi en geç 10 iş günüdür.
Alışverişi gerçekleştiren tüketici ile uçuş hakkından faydalanmak isteyen aynı kişi olmaması durumda başvuru geçersiz sayılacak ve ikinci başvuru hakkı tanınmayacaktır.
10. Katılımcılara uçuş teklifini sunmak ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile kampanya düzenleyicisi olan BA Life tarafından telefon ve e-posta ile bağlantı kurulacaktır.
11. Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler dikkate alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecektir.
12. Uçuş teklifi, Air France, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup katılımcıların havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.
13. Öncelikle ilk uçuş ve varış noktası tercihleri değerlendirilecek olup, Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar veya yerel tatiller nedeniyle uçuşlar kısıtlanabilir ve katılımcılara 2. veya 3. tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir.
14. Katılımcılar, kendilerine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat veya 24-48 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine kampanya danışma hattını arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak bildirmelidirler.
Uçuş teklifi onayı ile 24 saat içerisinde geri dönüş yapan katılımcılar için kendilerine sunulan teklifte belirtilmiş olan ücretler geçerliliğini korur.
Uçuş teklifi onayı ile 24-48 saat arasında geri dönüş yapan katılımcıların tekliflerinde +50 Euro’ya kadar bir artış söz konusu olabilir. Net artış rakamı katılımcılara BA Life müşteri temsilcisi tarafından bildirilir.
48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar uçuş teklif haklarını kaybederler ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve biletleme işlemi yapılmaz.
15. Katılımcılar tarafından onay verilen uçuşa ait hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentesi veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masrafların tahsilatının gerçekleşebilmesi için uçuş teklifi ile birlikte gönderilmiş olan Mail Order Formu  (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) uçuş teklifinin gönderiminden itibaren 24 saat içinde eksiksiz doldurulup imzalanarak uçuş teklifi e-postasına cevaben gönderilmedir. Mail Order Formu göndermeyen katılımcıların biletleme işlemleri, güvenlik nedeniyle gerçekleştirilemez.
16. Hava limanı vergileri, 10 Euro bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentesi veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, katılımcılar tarafından ödenmelidirler. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir, para havalesi ve sanal kart geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak katılımcı ile aynı olması gerekmektedir.
17. Katılımcılar, uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemezler, ne BA Life’dan ne de Petlas’dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemezler.
18. Ne Petlas ne de BA Life uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Petlas ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
19. Ne Petlas ne de BA Life ne de acenteler havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.
20. Ne Petlas ne de BA Life’ın yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.
21. Ne Petlas ne de BA Life kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.
22. Seyahat eden katılımcılar yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıs için bağlayıcıdır. Petlas ve BA Life bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Seyahat eden şahıs kendi seyahat sigortasından sorumludur.
23. Kampanyaya katılan hak sahibi tüketicilerin kampanyadan faydalanmak için paylaştıkları kişisel bilgileri, kampanya düzenleyicisi tarafından, kampanya kapsamı ile sınırlı olarak (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma ve Abdulkadir Özcan A.Ş.) ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabilir. Tüketicilerin, www.petlasucuruyor.com internet sitesindeki formun ilgili bölümünde bu kullanımı ve paylaşımı onaylamaları gerekmektedir ve kampanyaya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırlar.
24. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.
25. Yapılan alışverişin iade ve alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda kampanyaya katılıma hak kazanılan kodlar geçerliliğini yitirir.
26. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x