Kampanya ve İndirim Haberleri

Anadolu otobüs şirketi 2+1 rezidans otobüslerle hizmetinizde

  Metro Suitten sonra anadolu firmasıda otobüslerinde 2+1 koltuk düzeni sunmaya başladı.Konforlu ve rahat bir yolculuk için geniş ve lüks alan şimdi Anadolu Turizmde.anadolunun 2+1 rezidans özel üretim otobüs detaylarına yakından bakalım;

  Özel üretim �2 + 1 Rezidans� araçlarımızda, laminant parke ile kaplanan yerleri, genişletilmiş koltuk arası mesafesi, sürekli yenilenen kütüphanesi, Türk damak lezzetine uygun demleme çay, Türk Kahvesi ve sıcak sandviç hizmeti ile kendinizi evinizdeymiş gibi hissedersiniz. Ayrıca USB girişi ile istediğiniz filmi izleyebileceğiniz, fotoğraflarınızı rahatlıkla görebileceğiniz her koltuğa özel TV�lerde 2 DVD, 1 Müzik, 8 TV, 1 kamera seçenekleri ile 12 ayrı kanaldan teknolojinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ya da kiralık notebook hizmeti ile internette sınırsız sörfün keyfini yaşayabilir, her koltukta bulunan prizler ile bu keyfi kesintisiz hale getirebilirsiniz.

  Yenilenen ve geliştirilen �2+1� projesini konukları ile buluşturuyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Anadolu Ulaşım Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halil Erdoğmuş: �Konuklarımıza her zaman özel olduklarını hissettirmek amacıyla projelerimizi sürekli yeniliyoruz. TDK sözlüğünde �Yüksek Devlet Görevlileri, Elçiler vb.nin oturmalarına ayrılan konutlar� olarak geçen rezidanslar, bize büyük bir ışık yaktı ve her zaman özel olan konuklarımızın kendilerini daha da özel hissetmeleri için bu projeyi geliştirdik. Modern çağ insanının kaliteli hizmet, modern teknolojik donanım ve şık mimari beklentisini karşılayan rezidanslardan yola çıkarak �2 + 1 Rezidans� konseptini konuklarımızla buluşturduk.� dedi.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.