Kamil Koç cinemaximum sinema bileti hediye kampanyası

  • 12 Kasım 2015
Kamil Koç cinemaximum sinema bileti hediye kampanyası

Kamil Koç yeni kampanyasında gidiş-dönüş veya ayrı olarak 2 adet otobüs bileti alan herkese cinemaximum sinemalarında her seansta geçerli olan 1 adet bilet hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak için ücretsiz yol kart almanız gerekiyor.

Normal sinema biletinin 15 TL olduğu düşünülürse gayet iyi bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 12 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
Hediye Cinemaximum simama biletine hak kazanmak için kampanya dönemi içinde kamilkoc.com.tr’den en az iki adet Kamil Koç bileti satın alınması ve seyahatlerin gerçekleştirilmiş olması gerekir.
Kampanya kapsamında aşağıda özellikleri yer alan 2 farklı gruba ait Cinemaximum sinema bileti yerine geçecek PNR kodundan biri kazanılabilecektir. Gruplara ait geçerlilik şartları aşağıdadır:

1. Grup: İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Cinemaximum sinema salonlarında geçerlidir. (VIP salonlar, Zorlu, Kanyon, Akasya, İstinye Park, City’s sinema salonları kapsam dışıdır.)

2. Grup: İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki diğer şehirlerde bulunan tüm Cinemaximum sinema salonlarında geçerlidir. (VIP salonlar kapsam dışıdır.)

PNR kodlar saat ve gün sınırlaması olmaksızın; tüm seanslarda 12.05.2016 tarihine kadar geçerlidir.
PNR kodları IMAX, IMAX 3D, dijital 3D, 4DX ve MPX filmlerde geçerli değildir.
Kampanyadan faydalanabilir. Bir Yolkart üyesi en fazla iki adet Cinemaximum sinema bileti hediye kazanabilir.
Kampanya Kamil Koç’un mobil web sitesi, android ve iphone uygulamaları dahil, tüm online satın alma platformlarından yapılan bilet alımlarda geçerlidir.
Sinema bileti kodları sadece kamilkoc.com.tr’den alınabilir. Mobil web sitesi, iPhone veya android uygulamaları üzerinden kod alımı yapılamaz.
Sinema bileti yerine geçecek PNR kodları seyahatler gerçekleştirildikten sonra, Yolkart üye girişi yapılarak kamilkoc.com.tr’deki kampanya alanından temin edilebilir.
Tüketici; kamilkoc.com.tr’de ki kampanya alanından sinema bileti yerine geçecek PNR kodu talep ederken, İstanbul – Ankara – İzmir veya diğer iller seçeneğinden birini tercih etmek durumundadır. Bu illerden birini tercih edip PNR kodunu alan tüketici kodu daha sonra değiştiremez ve iade edemez.
PNR kodlarının hiç biri, ileri teknoloji salonlar, gala, özel gösterim seansları ve alternatif seçenek sunan salonlar ve kişiye özel hizmetler sunan film gösterimlerinin yapıldığı salonlarda kullanılamaz. Her PNR kodu tek kişilik ve tek kullanımlıktır, Cinemaximum gişe görevlisine iletilerek sadece gişede yer bileti ile değiştirilir.
PNR kod, Cinemaximum kioskları ve Cinemaximum internet sitesi üzerinden yapılan sinema bileti alımlarda geçerli değildir.
PNR kodu iade ve iptali yapılamaz. Bilet gişesinde bedeli tahsil edilemez.
Sözleşme konusu PNR kodları, Cinemaximum sinemalarındaki başkaca bir kampanya, indirim yahut avantaj ile birleştirilerek kullanılamaz.
Kampanya Kamil Koç’ta aynı dönemde yapılan ikinci bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya 60.000 sinema biletiyle sınırlıdır.
Kamil Koç kampanya koşullarını yerine getirmemiş fakat bir şekilde promosyon kodu elde etmiş olan tüketicinin promosyon kodunu geçersiz kılma hakkına sahiptir.
PNR kodlarının sinema salonlarında kullanımından hizmet sağlayıcı olarak Cinemaximum sorumludur. Kod kullanımı kaynaklı sorunlardan Kamil Koç sorumlu tutulamaz.
Kampanya sadece Cinemaximum sinemalarında geçerlidir.
Yaş sınırına göre Cinemaximum kimlik ibrazı isteyecektir. İlgili film için geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar PNR kodunu kullanamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.