Kamil Koç Turkcell kampanyasında 2 kat yol puan fırsatı

  • 23 Mayıs 2012
Kamil Koç Turkcell kampanyasında 2 kat yol puan fırsatı

Turkcell otobüs bileti kampanyaları Kamil Koç’ta devam ediyor. Şimdi Turkcell aboneleri Kamil koçtan aldıkları bilet için 2 kat yol puan fırsatı sizleri bekliyor.
Kampanyadan yararlanmak için Turkcell’liler, “AVANTAJ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeli ve Avantaj Şifresi’ni hat numarasıyla birlikte acentadaki veya Call Center’daki yetkiliye bildirmelidir.​

Kampanya Detayları

  • Kampanya tüm Turkcell’liler için 21 Mayıs – 6 Temmuz  2012 tarihleri arasında, Kamil Koç’un belirlediği şartlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında Kamil Koç’tan bilet alan Yolkart üyesi Turkcell aboneleri 2 kat puan (%14) kazanır. Her Turkcell veya Yolkart abonesi dönemi içerisinde söz konusu kampanyadan en fazla yedi kez faydalanabilir. Bu sayının üzerindeki faydalanmalarda standart puan uygulaması geçerlidir. Kampanya kamilkoc.com.tr hariç tüm satış kanallarında geçerlidir.
  • Kazanılan puanların kampanya dönemi içerisinde kullanılması gerekir. Bu dönem içerisinde kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinir.
  • Kampanyadan yararlanmak için Yolkart üyesi olmak zorunluluktur. Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilmeli ve Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte satış görevlisine söylenmelidir. Şifre talebi 1 SMS / 0,4 TL’dir (KDV ve ÖİV dahil). Şifre tek kullanımlıktır, 24 saat içinde geçerlidir. Turkcell ve Kamil Koç kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hümeyra Pektut dedi ki:

    İyi geceler. 17 haziran akşamı İstanbul’dan Konya’ya gidiş ve 18 haziran akşamı Konyadan İstanula dönüş bileti için fiyat alabilirmiyim ve herhangi bir kampanya varmı ? Bu arada Yolkart ım var. Teşekkürler

  2. Mahmut demirtaş dedi ki:

    ankadan-istanbul didiş dönüşlü bilet fiyatlarınız yol kartım var.telim:05335209418

BİR YORUM YAZ