Metro Turizm Vodafone sınırsız konuşma kampanyası

  • 05 Şubat 2011
Metro Turizm Vodafone sınırsız konuşma kampanyası

Vodafone aboneleri Metro turizmden günlük sınırsız konuşma paketleri kazanıyor.28 Mart tarihine kadar sınırsız konuşma kazanabilirsiniz.

* Kampanya 28 Ocak 2011 – 28 Mart 2011 tarihleri arasında T.C. sınırları içerisinde gerçekleştirilecektir.
* Kampanya kapsamında Metro Turizm’den tek yönlü bilet alan müşteriler, Vodafone’dan günlük sınırsız konuşma paketleri kazanacaklardır. Müşteriler, güzergah mesafesi 0km ila 500km arasında olan biletleri için 1 adet, 501km ila 1000km arasında olan biletleri için 2 adet ve 1000km’den daha fazla olan biletleri için ise 3 adet Vodafone günlük sınırsız konuşma paketi kazanabileceklerdir.
* Metro Turizm’den İzmir, Çorlu, Çanakkale, Bursa, Antalya, Bolu ve Zonguldak illeri arasında tek yönlü bilet alan müşteriler, güzergah mesafesine bakılmaksızın, aldıkları bilet başına Vodafone’dan 3 adet günlük sınırsız konuşma paketi kazanacaklardır. Vodafone ve Metro Turizm tarafı yukarıda belirtilen illerin değiştirilme hakkını saklı tutmaktadır.
* Metro Turizm şubeleri tarafından verilecek olan 1 TL karşılığındaki biletler ile açık biletler kampanya dışı sayılacaktır.
* Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde yapılan bilet alımlarından aynı GSM numarası için en fazla 2 bilet için ödül kazanılabilecektir.
* Günlük sınırsız konuşma paketlerini aktive edebilmeleri için müşterilere gerekli şifre, ödül kazanan müşterilerin iletmiş oldukları cep telefon numaralarına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Müşteriler kendilerine gönderilen şifreyi 3455’e gönderek günlük konuşma paketlerini aktive edebileceklerdir.
* Müşteriler, kazanmış oldukları diğer günlük konuşma paketleri şifrelerini alabilmeleri için daha önce kendilerine gönderilen şifrelerini kullanmaları gerekmektedir. Bu kullanımın ardından yeni şifre müşteriye gönderilecektir.
* Kampanyaya sadece Vodafone aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım Vodafone için 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.Vodafone, kampanya katılım ücretlendirmesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri tarafından kazanılan Günlük VODAFONE içi sınırsız ücretsiz konuşma hediyeleri , yükleme teyit SMS’i geldikten sonra 24 saat boyunca kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirecek olup sadece VODAFONE içi yurtiçi konuşmalarda geçerlidir.Yurtdışı (roaming) kullanımlarda geçerli değildir. SMS gönderiminde, mobil internet servislerinde ve VODAFONE veya VODAFONE çözüm ortaklarının sunmuş olduğu katma değerli servis satın alımında kullanılamaz. Kazanılan günlük konuşma süresi devredilemeyecek, başka bir hediyeye çevrilemeyecek, nakit karşılığı talep edilemeyecektir.
* Kazanılan günlük Vodafone içi sınırsız konuşma paketi, abonenin şifreyi SMS ile göndermesinin ardından 48 saat içinde abonenin hesabına yüklenecektir. Özel günlerde bu yükleme saatinde gerçekleşebilecek gecikmeler, VODAFONE’un sorumluluğunda değildir.
* Müşteri Hizmetleri Desteği, Metro Turizm Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Müşteri Hizmetleri tarafından verilecektir.
* Kampanya koşulları, Metro Turizm ve Vodafone web sitelerinden, Metro Turizm ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’nden öğrenilebilir.
* Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.
* ÖTV ve KDV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler katılımcılara aittir.
* Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
* Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Vodafone kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.