Kampanya ve İndirim Haberleri

Ulusoy TTnet abonelerine özel %30 indirim kampanyası

  • 08 Ocak 2013
Ulusoy TTnet abonelerine özel %30 indirim kampanyası

Ulusoy TTnet Limitsiz internet paketi sahiplerine özel otobüs bileti kampanyasında 15 Ocak 2013 tarihine kadar www.ulusoy.com.tr üzerinden alacakları biletlerde %30 indirim fırsatı sunuyor.

Kampanyadan faydalanmak için bilet satın alımız sırasında Fırsat alanından TTNET kampanyasını seçmeniz ve Şifre bölümüne TTNET İndirim Şifresinizi girmeniz gerekmektedir.

“ULUSOY” yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6606’ya göndererek TTNET İndirim şifresinizi anında öğrenebilirsiniz.

Bir şifre ile maksimum 6 bilet alınabilir. Her bilet için www.ulusoy.com.tr de ayrı ayrı satın alma işlemi yapılmalıdır.
%30 indirim Ulusoy’un yurtiçi, Edirne ve Konya hariç, tüm seferlerinde ve tüm koltuklarda, sadece www.ulusoy.com.tr adresinden yapılacak olan satın alma işlemlerinde geçerli olup rezervasyon işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. U-Card üyeleri kampanya dahilinde satın aldıkları biletlerden puan kazanamazlar. Kampanyalı biletler açığa alınamaz, iptal edilemez ve değiştirilemez. Kampanya süresinde ve içeriğinde meydana gelecek olan değişiklik hakkı TTNET A.Ş. ve Ulusoy Otobüs İşletmelerinde saklıdır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mehmet Yaşar kızılgedik
8 yıl önce

ttnet kullanıcılarına %30 bilet indiriminden faydalanmak istiyorum.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x