2011 Lancia Delta kampanyası ile euro 2.1 TL’de sabitlendi

  • 22 Mart 2011
2011 Lancia Delta kampanyası ile euro 2.1 TL’de sabitlendi

İtalyan zerafeti Lancia Tofaş çatısı altında  Türkiye’de , Lancia Delta modeli için Mart ayına yönelik yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 1.500 Euro’luk özel indirim avantajının sunulduğu Lancia’nın Delta model için Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans’tan balon ödemeli kredi imkanı da sunuluyor. Ayrıca Mart ayı boyunca önemli satın alma kolaylıkları sağlanırken, euro döviz kuru ise 2.10 TL’ye sabitlendi.

Tofaş çatısı altında bulunan Lancia, mart ayında Delta modeli için euro kurunu sabitledi. Ayrıca, bin 500 TL indirim yaptı

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, Delta modeli için mart ayına yönelik yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Bin 500 euroluk özel indirim avantajının sunulduğu Lancia’nın Delta model için düzenlediği özel kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans’tan balon ödemeli kredi imkanı da sunuluyor. Bununla birlikte mart ayı boyunca önemli satın alma kolaylıkları sağlanırken, euro döviz kuru ise 2.10 TL’ye sabitlendi.

Lancia Delta model ailesi; 6 havayastığı, Absolute Handling System, LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri& Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, camlar, deri direksiyon ve vites topuzu gibi donanımlarıyla dikkat çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.