Citroen yetkili servislerde %20 indirim kampanyası Kasım 2017

  • 08 Kasım 2017
Citroen yetkili servislerde %20 indirim kampanyası Kasım 2017

Citroen yetkili servislerinde Kasım ayına özel kampanya kapsamında motor yağları, mekanik bakım ve yedek parçada %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik 700 TL ve üzeri harcamada, Michelin 4 lastik alımında veya online randevu ile 350 TL harcamada suya dayanıklı bluetooth hoparlör hediye edilecek. Kampanya 2017 Kasım ayı boyunca geçerlidir.

Kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veren Citroën, avantajlı servis kampanyalarına, hız kesmeden kış kampanyası ile devam devam ediyor. Citroën Yetkili Servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamında Citroën orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların işçiliği ve Total motor yağlarında yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Bu fırsatlar haricinde ayrıca, 700 TL+KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcamalarında ya da 4 adet Michelin lastik alımlarında veya Online Randevu ile servise gelip 350 TL+KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapılması durumunda suya dayanıklı Bluetooth hoparlör hediye ediliyor.

Citroën teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışmasında Dünya Şampiyonluğu kazanmış olan teknik ekibi ile hizmet veren Citroën Türkiye, 30 Kasım 2017’ye kadar sürecek kampanya ile tüm Citroën araç sahiplerinin kışa hazırlıklı olmasını sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.