Fiat kampanyaları 2011 model fırsat ve indirimleri

  • 27 Eylül 2011
Fiat kampanyaları 2011 model fırsat ve indirimleri
Fiat’da kampanyalar ile araç satışını artırmayı hedefliyor ama yinede cazip kampanya bulmak zor.Araç alacaklara Aralık ayını beklemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz.Firmalar 2011 model araçlarını ellerinden çıkarmaya çalışacak ve fiyatlar ciddi olarak düşecektir.
EYLÜL ayında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşteriler, 15 bin TL’ye kadar yüzde 0.74 faizle 15 ay vadeli ve üstelik dosya masrafsız kredi fırsatından yararlanabilecekler. Fiat Doblo Classic, Fiat Fiorino, Fiat Ducato ve Fiat Scudo modellerinde kredi kampanyasıyla birlikte yüzde 12 oranında indirim fırsatı da sunuluyor.
Fiat Türkiye, Eylül ayına özel “Nakit ya da Kredi” alternatifli kampanyasını da hayata geçirerek, ticari araç modellerinde kaçırılmayacak fırsatlarıyla öne çıkıyor. Fiat’ın Doblo Classic, Yeni Doblo, Fiorino, Scudo ve Ducato modellerini kapsamakta olan kampanya kapsamında dosya masrafsız ve düşük faizli kredi seçeneğini tercih etmeyen müşterilere yüzde 1.5 ekstra nakit indirim fırsatı ile yüzde 13.5’e varan indirim avantajları sunuyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.