Fiat ticari araçlarda 15.000 TL sıfır faizli 15 ay vadeli kredi kampanyası

  • 21 Ekim 2013
Fiat ticari araçlarda 15.000 TL sıfır faizli 15 ay vadeli kredi kampanyası

Fiat ticari araçlarda kampanya ve indirimler devam ediyor. Fiat 2013 Ekim ayına özel kampanyasında dosya masrafsız, 15.000 TL’ye 15 ay vadeli %0 faizli kredi kolaylığı sunuyor.

Sıfır fazili kredinin yanında Fiatta 30.000 TL’ye kadar, 60 ay vadeli %0,82 faizli ve dosya masrafsız kredi seçeneği de sunuluyor. Krediye alternatif olarak, nakit alımlarda ise tüm ticari araç modellerinde, anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.250 TL’lik indirim sağlanıyor.

Fiat, müşterilerine sunduğu cazip avantajların yanı sıra Ducato minibüs ve otobüs modelleri için, Ekim ayında da “Okul Paketi” hediye ediyor. Kampanya süresince Ducato minibüs ve otobüslerde 1.500 TL değerindeki okul paketine hiç bir ek bedel ödenmeden sahip olunabiliyor.

Fiat Ticari Araçlarda Ekim Ayının Yıldızı: Doblò Premio Black
Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Fiat Doblò, “Premio Black” versiyonu ile farkını ortaya koymaya devam ediyor. Doblò Premio Black iç ve dış tasarımında kullanılan, yüksek kaliteli malzemesi ile dikkat çekerken, parlak siyah görünümüyle “Piano Black” öğeler barındıran jantlarının yanında siyah dikişli bej döşemeleriyle de şıklık ve dinamizmi bir arada sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ