Vodafone Ford 5000 TL indirim kampanyası

  • 03 Ağustos 2012
Vodafone Ford 5000 TL indirim kampanyası

Vodafone aboneleri Ford araçlarda 5000 TL indirim kazanıyor. Vodafone Ford kampanyasında 3- 31 Ağustos 2012 tarihleri Vodafone abonelerine tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden Fiesta’da %3, binek araçlarda (Yeni Ford Focus hariç) ve Transit Connect’te %4 ve Transit araç alımlarında %2 indirim sağlanmaktadır. Üstelik 18000 TL’ye kadar alınan kredilerde % 0 faizle.

Kampanyaya katılmak için Vodafone abonelerinin FORD yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya katılım şifresini almaları gerekmektedir. Kampanya ile ilgili gerekli bilgiler Ford Direkt Hattı 444 36 73 ile Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0542 telefon numaralarından  alınabilecektir.

Kampanya Detayları

  • Bu kampanya 11 Temmuz – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında katılımcı Ford Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında bireysel ve kurumsal Vodafone abonelerine tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 0 km Fiesta’da %3, binek araçlarda (Yeni Ford Focus hariç) ve Transit Connect’te %4 ve Transit araç alımlarında %2 indirim sağlanmaktadır. Kampanya, diğer kişiye özel kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanyaya katılmak için Vodafone abonelerinin FORD yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya katılım şifresini almaları gerekmektedir.
  • Şifreler tek kullanımlık olup, kampanyadan birden fazla kez yararlanmak için yeni şifre alınmalıdır.
  • Alınan şifreler 1 Eylül 2012’ye kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin kampanyaya katılmak istedikleri tarihte bireysel veya kurumsal hatlarının herhangi bir nedenle görüşmeye kapatılmamış olması, faturalı hat sahiplerinin ise son 2 aylık faturalarından birini ibraz etmeleri gerekmektedir.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel Vodafone hat sahiplerinin nüfus cüzdanı, telefon numarası ve kampanya şifresi; kurumsal hat sahiplerinin ise vergi levhası, telefon numarası ve kampanya şifresi ile katılımcı Ford Yetkili Satıcıları’na başvurmaları gerekmektedir.
  • Kampanya tarihleri içerisinde üyeliği aktif hale gelmiş aktif hat sahibi Vodafone abonelerinin kampanya kapsamında kazanacakları indirim, abonelik teyidinin yapılmasından sonra kesinleşecektir.
  • Kampanya 31 Ağustos tarihinde sona erecek olup, bu süre zarfında kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Ford Otosan ve Vodafone’da saklıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.