Hyundai yetkili servislerde 50 TL migros hediye çeki hediye

  • 06 Haziran 2017
Hyundai yetkili servislerde 50 TL migros hediye çeki hediye

Hyundai yeni yetkili servis kampanyası kapsamında 500 TL ve üzeri servis harcamanızda 50 TL değerinde migros hediye çeki fırsatı sunuyor. Kampanya bu ay 17 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Üstelik Hyundai servislerinde Ücretsiz Check-Up, Blue Menü avantajları ve 100 TL’ye varan lastik indirimi de sizleri bekliyor.

50 TL MİGROS HEDİYE ÇEKİ
Migros hediye çeki, kampanyaya katılan Hyundai yetkili servislerinde periyodik bakım veya Blue bakımı da içeren KDV dahil 500 TL ve üzeri servis harcaması yapan tüm müşteriler için geçerlidir.

BLUE BAKIM ve SERVİS PAKETLERİ
Kampanyaya katılan Hyundai yetkili servislerinde ve 5 yıl ya da 100.000 km’yi tamamlamış garantisi biten Accent, Accent Blue, Getz, eski kasa i20, eski kasa i30, Starex ve H100 modelleri için geçerlidir. Blue Bakım paketinin yanısıra fren, amortisör, triger ve debriyaj paketleri de bulunmaktadır. Bakım paketleri yağ, yağ filtresi, hava filtresi, yağ tapa contası ve işçilikten oluşmaktadır. Model bazlı paket içerikleri ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiye Hyundai yetkili servislerinden ve Müşteri Danışma Hattı’ndan (0216 571 63 01) ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ CHECK – UP
Hyundai Ücretsiz Check Up aracınızın genel kontrolünün Hyundai servis titizliği ve kalitesinde, uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirildiği, üstelik hiçbir ücret ödemediğiniz bir hizmettir. Araç içi genel kontrol, kaput altı, sıvı seviyeleri, boya-kaporta kontrol, lastiklerin durumu, araç altı ve akü kapsamında tam 37 noktadan kontrol gerçekleştirilir.

LASTİK KAMPANYASI
Kampanya kapsamında;
Michelin  marka tüm lastikler için 4 adet lastik alımlarında 80 TL + KDV indirim.
Bridgestone  marka 15 jant ve üstü için 4 adet lastik alımlarında 100 TL + KDV indirim uygulanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ