Mini otomobillerde test sürüş kampanyası 2016

  • 12 Şubat 2016
Mini otomobillerde test sürüş kampanyası 2016

Mini otomobillerde kampanyalar sürüyor. Kosifler oto Kalamış yeni kampanyasında bu hafta sonu 12-14 Şubat tarihleri arasında MINI ile fotoğrafınızı çekin ve #MINIAşkı hashtag’i  sosyal medya hesaplarından paylaşın. En çok beğeni alan kullanıcı MINI Dizel 5 kapı otomobil ile 2 gün test sürüşü keyfi yaşayacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
– Kampanya, Kosifler Oto Servis ve Tic. A.Ş. tarafından 12 – 13 – 14 Şubat tarihlerinde Kosifler Oto Kalamış Showroom’da düzenlenmektedir.
– İlgili tarihlerde Kosifler Oto Kalamış Showroom’u ziyaret ederek kırmızı MINI ile fotoğraf çektiren kullanıcılar, kendi sosyal medya hesaplarından (Facebook, Twitter, Instagram) #MINIAşkı hashtag’i ile paylaşarak kampanyaya katılabilirler.
– Kullanıcının yaptığı paylaşımın ‘Herkese Açık’ olmaması durumunda kampanya katılımı geçersiz sayılacaktır.
– Gerçekleştirilen paylaşımlar sonrası en çok beğeniyi alan kullanıcı, MINI Dizel 5 kapı otomobil ile 2 gün test sürüşü keyfi kazanacaktır.
– Yarışmaya en son katılım 14 Şubat 2016, saat 22:00’dır. Bu saatten sonraki paylaşımlar geçersiz sayılacaktır.
– Katılımcı, yarışmaya sunduğu fotoğrafın kendisinin çekmiş olduğunu kabul ve taahhüt eder.
– Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
– Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Kosifler Oto Servis ve Tic. A.Ş. çalışanları ve kampanya için çalışan 3. parti şirket çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilemez.
– Kazanan yarışmacının geçerli bir B Sınıfı ehliyet ibraz etmesi gerekmektedir. Ehliyet ibraz etmeyen katılımcı ödül kazanmış olsa bile kullanım hakkını kaybedecektir.
– Kazanan kullanıcı ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçilecek ve bilgi teyidi yapılacaktır. Eğer 1 hafta içinde kullanıcı cevap vermezse, ödül belirlenecek yeni tarihlerde, ikinci en çok beğeniyi alan kişiye aktarılacaktır.
– Kampanya MPİ kapsamı dışındadır.
– Kazanan kullanıcı, 15 – 19 Şubat 2016 tarih aralığında Kosifler Oto sosyal medya hesaplarından (https://www.facebook.com/kosifleroto/ – https://twitter.com/kosifleroto – https://www.instagram.com/kosiflero… – https://www.instagram.com/kosiflero…) duyurulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ