Kampanya ve İndirim Haberleri

2012 model Nissan Micra ve Juke kampanyası

  • 12 Eylül 2011

2012 model Nissan otomobillerde kampanyalar sizleri bekliyor.Ağustos sonrası Eylülde de  Düz / otomatik vitesli Juke ve Micra modelleri için yüzde 0 faiz imkanı ile kredi kullanma fırsatı sunan Nissan, dizel Juke’larda KDV’nin yarısını ödemeye bu ay da devam ediyor.

Nissan, Eylül ayında farklı olmak isteyenlerin tercihi Juke için özel kampanya fırsatları sunuyor. Başlatılan kampanya kapsamında düz ve otomatik vitesli Juke için 10 bin liralık kredi kullananlara 12 ay boyunca yüzde 0 faiz imkânı sunulurken, Juke dizel versiyonlarında ise Eylül ayı boyunca KDV’nin yarısı Nissan tarafından ödeniyor.

Kompakt Crossover segmetinde ‘Şehrin Haylazı’ olarak adını duyuran Juke 1.5 dizel düz vites, 1.6 benzinli düz ve sarsıntısız sürüş keyfi sunan CVT Otomatik Vites seçeneklerini sunuyor. Juke’da ABS, EBD, 6 havayastığı gibi donanımlar standart olarak sunulurken, versiyonlarına göre ESP, Normal/Eco/Sport sürüş modlu Nissan Dynamic Control System, Cruise Control, akıllı anahtar, start-stop düğmesi ve Nissan Connect Multimdeya-Navigasyon sistemi gibi üstün özellikler de içeriyor.

Micra kampanyasında da yüzde 0 faiz uygulaması dikkat çekiyor. Nissan, Eylül ayı içerisinde Micra için %0 dan başlayan faiz oranları ve ayda 314 TL. ödeme imkanı sunarak bir Micra sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Trafikte rahat etmek isteyenlerin tercihi Micra’da ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP sistemi gibi standart özellikler bulunuyor. Micra’nın şehir dışındaki 4,3lt’lik yakıt tüketim değeri ve sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4,5m) sahip olması da önemli özellikleri arasında yer alıyor.

2012 Nissan Qashqai modeli ise 47.937TL’ den başyalan fiyatlarla satılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. GİZEM BAKLAVACI dedi ki:

    nissan micra düşünüyorum herhangi bir peşinat vermeden direkt banka kredisinle bu arabayı alabilirmiyi.Ayrıca 46 ay gibi bi sürede ne kadar aylık ödeme yaparım

  2. hacer özüdoğru dedi ki:

    tüm bayilerde fiat aynımı en uygun fiat hangi bayidedir?

BİR YORUM YAZ