Nissan kış bakım kampanyasında polar set hediye

  • 09 Kasım 2015
Nissan kış bakım kampanyasında polar set hediye

Nissan otomobil sahiplerine özel kış bakım kampanyasında 70 TL değerinde polar battaniye ve polar yastıktan oluşan 70 TL değerinde set hediye ediliyor. Aracınızın bakımını yetkili Nissan servislerinde uygun fiyatlarla yaptırarak hediye fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecektir.

Kış soğukları ile birlikte aracınızda bazı noktaları güvenlik açısından mutlaka kontrol ettirin. Özellikle don yaşanan bölgelerde aracınızın soğutma suyundaki antifiriz derecesini ölçtürün. Aracımı çok fazla kullanmıyorum diyerek kış lastiği yerine normal lastik kullanıyorsanız unutmayın ki acil bir durumda 4 lastiğe vereceğiniz paradan çok daha fazlasını kaybedebilirsiniz. Silecekleriniz ses yapıyor ve silmiyorsa mutlaka değiştirin. Akünüz eskisi gibi motora hareket vermiyorsa değiştirin, sürpriz bir şekilde aracınız çalışmazsa çekici vs. gibi birçok masrafa yol açabilir. 

Bir Nisan için en uygun olan yine bir Nissan Yetkili Servisi’dir. Otomobilinizin yaşı ne olursa olsun 1 Kasım- 31 Aralık 2015 tarihleri arasında hem periyodik bakımınızı uzman ellere yaptırın hem polar battaniye ve yastık seti kazanın.

Kampanya 1 Kasım- 31 Aralık 2015 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya katılımının ön şartı, Nissan marka araç sahiplerinin kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım yaptırmasıdır. Kampanyada Nissan logolu polar battaniye ve polar yastıktan oluşan set hediye edilecektir. Setin piyasa değeri 70 TL + KDV ‘dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.