Nissan otomobillerde 2500 TL Jolly tur tatil hediye çeki kampanyası

  • 20 Şubat 2016
Nissan otomobillerde 2500 TL Jolly tur tatil hediye çeki kampanyası

Nissan otomobillerde 2016 Şubat ayına özel kampanya kapsamında 2500 TL’ye varan Jolly tur tatil hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor. Nissan Micra veya Juke alanlara 1.500 TL, Qashqai veya X-Trail alanlara ise 2.500 TL tutarında hediye çeki fırsatı sunulacaktır.

Nissan 2016 Şubat kredi kampanyasında ise 2015 model yılı Micra veya Juke alacaklar 20 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 1,15 faiz, Qashqai veya X-Trail modellerine sahip olmak isteyenler ise 50 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 1,15 faiz fırsatından yararlanabilecekler.

2016 model yılı Micra, Juke, Qashqai ve X-Trail almak isteyenler ise aynı vade ve faiz seçeneklerinin yanı sıra tatil çeki imkanından da yararlanabilecekler. Micra veya Juke alanlar 1500 TL, Qashqai veya X Trail alanlar ise 2500 TL tutarında tatil hediye çeki kazanıyorlar. Tatil hediye çeki almak istemeyenler ise aynı tutarda indirimden yararlanabilecekler.

Hediye çeki kampanyası kullanım bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • Hediye çeki 01.02.2016-30.04.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Hediye çeki yurtdışı turları, gemi turları, Kıbrıs otelleri, kültür turları ve yurtiçi otel konaklamalarında geçerlidir.
  • Hediye çeki rezervasyon işlemlerinizi yalnızca Jolly Tur kurumsal satış hattı olan 08505222016 veya kurumsalsatis@jollytur.com e-posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hediye çeki diğer acenta ve ofislerde kullanılamaz.
  • Tur paketine dahil olmayan münferit uçak bileti alımlarında geçerli değildir. Uçak+Konaklama alınabilir, yalnızca uçak bileti alınamaz.
  • Otomobil alımınızı takip eden 2 iş günü içerisinde kurumsal satış hattında bulunan özel seyahat danışmanları size telefon ile ulaşacaklar ve rezervasyon kapsamındaki tatil ile ilgili işlemler hakkında bilgilendirme yapacaklardır.
  • Hediye çeki kullanımı sigorta, yiyecek-içecek, extra harcama, vize, ulaşım ve müze ören yeri girişlerini kapmasamaz.
  • Hediye çekiniz üzerinde yazan tutardan daha az tutarda yazan bir satınalım yapmanız durumunda kalan bakiyenizi çek süreniz boyunca başka bir üründe kullanabilirsiniz.
  • Hediye çekiniz üzerinde yazan tutardan fazla bir tutarda satın alım yapmanız halinde aradaki farkı havale/EFT veya kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.
  • İlgili uygulama 2016 Model yılı Nissan otomobiller için 1-29 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.