Opel Astra 2012 yıl sonu kampanyası

 • 18 Kasım 2012
Opel Astra 2012 yıl sonu kampanyası

Opelde kampanyalar devam ediyor. Şimdi Opel Astra modelinde 2012 yıl sonu kampanyasında fırsat fiyatları sizleri bekliyor. Opel’in baş döndürücü tasarıma sahip sınıfının en iyi otomobilllerini yakından keşfetmeye hazır olun. Hafta sonu geç saatlere kadar hayalinizdeki Opel’le test sürüşü yapmanız için sizi Opel Showroom’larına bekliyoruz!!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. mustafa arslan dedi ki:

  Ocak ayında engelli indirim araclarından opel astra edition modeli almayı düşünüyorum bu konu hakkında beni bilgilendirseniz mutlu olurum.
  iyi çalışmalar…

 2. ali dedi ki:

  2010-2011 opel fiyatlarını incelediğimde,benzinli ile disel arasında yaklaşık 2000tl fark varken,2012 de bu fiyat farkı neden bu kadar arttı?

 3. mustafa kaya (Ankara) dedi ki:

  Mart ayinda opel astra HB 1,6 sport active select siparis vermek istiyorum beni bilgilendirirseniz memnun olurum saygilarimla. 1. siparis verildikten sonra ne kadar bekleniyor? 2. pesin fiyati ne kadar? saygilarimla tsk

 4. mustafa kaya (Ankara) dedi ki:

  2013 Mart ayinda opel astra HB 1,6 sport active select siparis vermek istiyorum beni bilgilendirirseniz memnun olurum saygilarimla. 1. siparis verildikten sonra ne kadar bekleniyor? 2. pesin fiyati ne kadar? saygilarimla tsk

BİR YORUM YAZ