Opel Kasım 2012 kampanyaları

  • 20 Kasım 2012
Opel Kasım 2012 kampanyaları

Opelde kampanyalar devam ediyor. Opel Kasım ayına özel kampanya fırsatları ile sizleri Opel yetkili satıcılarına davet ediyor. Opel Kasım ayında ötv farkını fiyatlara yansıtmıyor ve kampanya fiyatları ile Opel otomobillerde ödeme kolaylığı sunuyor.

Özel finansal çözümler sunan Opel Finans Sistemi (OFS) eski arabanızı yenisiyle değiştirmenizi kolaylaştıran ve beğendiğiniz model için avantajlı vade ve faiz oranlarından kredi imkanı sağlarken OFS kapsamında kredi kullanıldığında hayat sigortası zorunluluğu yok. Opel Finans Sistemi kapsamında bireysel kredinin yanı sıra, ticari kredi kullanma imkanı da bulunmakta. Ticari olarak alınan kredilerde sabit faiz garantisi sunulmakta.

Yeni Astra HB başlangıç fiyatı 39.440 TL
Astra Classic başlangıç fiyatı 33.750 TL
Corsa başlangıç fiyatı 30.000 TL
Mokka “ÖTV Bizden” kampanyası mevcut. Başlangıç fiyatı 53.450 TL. Pazara hızlı giren Opel Mokka’da, ilk izlenimler hız kesmeden rakiplerinden müşteri kapmaya devam edeceğini gösteriyor.
Insignia “ÖTV Bizden” kampanyası mevcut. Başlangıç fiyatı 55.300 TL.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. erdi uğurbaşçiçek dedi ki:

    merhabalar ben Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia Easytronic almayı istiyorum daha önceden duymuş olduğum ayda 239 tl lik bir kampanyası vardı bu kampanya devam ediyormu ve balon ödeme seçeneği içeri nedir, eğer kampanya bitmiş ise mevcut kampanyalar hakkında bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim

  2. barış işat dedi ki:

    yeni astra HB almak istiyorum 10000 tl peşin verip taksitlerimi 48 ay olarak ödemek ve ara ödeme yapmak istemiyorum bilgi alabilirmiyim

  3. Sunagül Kasap dedi ki:

    opel korsa 2012 Kasım kampanyasına nasıl girebilirim ayrıntılı bilgi

BİR YORUM YAZ