Renault Kangoo ötv indirim kampanyası ve sıfır faiz fırsatı

  • 02 Kasım 2011
Renault Kangoo ötv indirim kampanyası ve sıfır faiz fırsatı

Renault ötv kampanyası başladı.Renault faiz de ÖTV de Sıfıra iniyor sloganlı kampanyasında  Renault Kangoo`ya %0 faizli kredi ile sunarken ötv zammı farkını da almıyor.
Konu olan ÖTV indirimi, Araç Liste Fiyatı üzerinden yapılan indirime karşılık gelen tutarı ifade etmektedir. Aracın versiyon, ekipman ve model yılı özellikleri doğrultusunda indirim tutarı farklılık gösterebilir. Renault Kangoo`nun CO2 salınımı, en az 140 g/km – en fazla 146 g/km; yakıt tüketimi ise en az 5 lt/100 km – en fazla 5,9 lt/km`dir. Renault Kangoo, 2 yıl sınırsız km  garantisi ya da “3 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa)” yeni araç garantisi kapsamındadır. İlanda gösterilen model üzerindeki aksesuarlar ile satılan modeller üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 30 Kasım 2011 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep Gökcan dedi ki:

    Ben sıfır km araba almak istiyorum ve kullandığım arabanın sade olmasını tercih ediyorum. Bu yüzden kongoo bilgi almak istiyorum yılda 5.000 bin tl ile istediğim arabayı ala bilirmiyim.

BİR YORUM YAZ