Kampanya ve İndirim Haberleri

Renault plan nedir?

  • 07 Ağustos 2014
Renault plan nedir?

Renault kampanya ve indirimleri sürüyor. Renault yeni bir ödeme sistemi ile karşımızda. Renault plan adlı uygulama ile araç kiralar gibi ödeme yapıp kendi aracınızı alabilirsiniz. Klasik kredilere göre çok daha avantajlı olan uygulamada 399 TL aylık ödemelerle clio sahibi olabilirsiniz.

Renault alırken hesap kitap yapma dönemi bitti. Renault Plan’la kiralar gibi rahatça Renault sahibi olabilirsiniz. Renault’nuzu, yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Renault’nuzu bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz.

Renault Plan’la Ağustos ayı boyunca Clio’ya 399 TL’den başlayan, Mégane HB’e 499 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.

Renault Plan Nedir?

Renault’unuzu yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda ise esnek ödeme seçenekleri ile son bir toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz.

Düşük taksit avantajları ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişebilirsiniz.

Aracınızı vade sonunda değerine ve kolaylıkla yeniler, hep yeni bir Renault’un keyfini sürersiniz.

RENAULT PLANIN AVANTAJLARINDAN NASIL YARARLANACAKSINIZ:

Renault Yetkili Satıcınıza gitmeniz yeterli.

Yetkili Satıcınız tercih ettiğiniz Renault ile birlikte size Renault Plan’ın avantajlarını da sunacak,

Renault Plan’nın vade sonunda size sunacağı en uygun seçenekleri belirleyecek, Kredi talebinizi Renault Finans’a ulaştırarak hızla değerlendirilmesini ve kredi işlemlerinizin satış işlemleri ile birlikte Yetkili Satıcınızda tamamlanmasını sağlayacaktır.

RENAULT PLANIN VADE SONUNDA SUNDUĞU AVANTAJLI SEÇENEKLER:
1- Eskiyi Getir Yeniyi Götür:

Eski Renault’unuzu değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Vadenizin bitiminde önce Yetkili Satıcınız aracınızı yenilemeniz için cazip tekliflerini sunacak.
Yeni Renault’unuzu dilerseniz yine Renault Plan ile dilerseniz klasik Renault Finans kredisi ile alabilirsiniz.

2- Ben Renault’umdan memnunum:
Bir süre daha kullanmak istiyorum diyorsanız; Renault Plan’ın yüksek tutarlı son taksitinin tekrar vadelendirilmesini talep edebilirsiniz. Mevzuat çerçevesinde toplam vade 48 ay olup, talebiniz Renault Finans tarafından vade sonu itibarıyla Renault Finans’ın güncel kredi koşulları ile kredibiliteniz dikkate alınarak hızla değerlendirilecektir.

3- Renault’unuzu iade edin borcunuzu kapatın :
Aracınızı alırken size özel olarak belirlenmiş olan geri alım bedeli ile Yetkili Satıcınıza iade ederek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Renault’unuzun iadesi için aşağıdaki kullanım prensiplerini taşıması yeterli olacaktır:

Bakım ve onarımlarının Yetkili Servislerde yapılması,
Aracınızın değerinde %10’dan fazla kayba neden olan hasar* bulunmaması,
Renault Finansa gecikmiş borcun ve ödenmemiş verginin olmaması. Renault Finans rehini dışında herhangi bir haciz vb. takyidat bulunmaması.

(*) hasar tespiti Yetkili Satıcımızca görevlendirilecek uzmanlarca yapılacaktır.

Renault Plan bir bireysel taşıt kredisi olup, aracınızın mülkiyeti tamamen size aittir. Renault’unuzun trafik kayıtlarına tesis edilecek e-rehin ile teminat altına alınacaktır. Yasal düzenlemenin öngördüğü maksimum kredi tutarı; fatura tutarının 50.000TL.na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’sidir. Vade sonundaki toplu ödeme tutarı, aracınızın geri alım tutarı olup, fatura tutarının %40 – %55’i aralığında size özel belirlenecektir.

Renault Planın taksitlerini de klasik taşıt kredilerinde olduğu gibi anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank ‘masrafsız’, İş Bankası, Garanti Bankası) yaygın şube ağı ve PTT aracılığıyla toplam beşbini aşkın noktada ödeyebilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x