Renault Ticari Araçlar Konvoyu Test Sürüşleri Hediyeler

  • 25 Haziran 2010
Renault Ticari Araçlar Konvoyu Test Sürüşleri Hediyeler

Renault Ticari Araçlar konvoyu 21 Haziran’da Türkiye roadshow’una başlıyor. 24 Temmuz’a kadar devam edecek olan roadshow’da Yeni Renault Master ve diğer ticari araçların tanıtımı için, 22 ilde 28 farklı noktada etkinlikler düzenlenecek. Etkinlik süresince, Renault Ticari Araçlar ile test sürüşü yapma imkanı yakalayacak. Roadshow olan illerde test sürüşünün yanı sıra katılımcılara çeşitli hediyeler ve Yeni Master’a özel 1500 TL indirim sunulacak.

Renault Ticari Araçlar konvoyu 21 Haziran’da Türkiye roadshow’una başlıyor. 24 Temmuz’a kadar devam edecek olan roadshow’da Yeni Renault Master ve diğer ticari araçların tanıtımı için, 22 ilde 28 farklı noktada etkinlikler düzenlenecek.

Edirne’den başlayacak roadshow sırasıyla Lüleburgaz, Çorlu, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, İnegöl, Bursa, Balıkesir, İzmir, Aydın, Denizli, Konya, Mersin, Adana, Gaziantep, Kayseri, Ankara, Samsun, Trabzon, Rize, Erzurum ve Van şehirlerini dolaşacak.

Etkinlik süresince, sadece roadshow düzenlenen illerde değil, Türkiye genelinde tüm Renault Yetkili Satıcıları’na başvuranlar, Renault Ticari Araçlar ile test sürüşü yapma imkanı yakalayacak. Roadshow olan illerde test sürüşünün yanı sıra katılımcılara çeşitli hediyeler ve Yeni Master’a özel 1500 TL indirim sunulacak.

Renault Ticari Araçlar roadshow’una eşlik edecek olan Best FM DJ’i Cem Arslan, etkinlik alanlarında radyodan canlı yayın yaparak ulusal çapta bir iletişim sağlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ