Skoda 12 ay 12.000 TL sıfır faiz kredi kampanyası

  • 24 Aralık 2011
Skoda 12 ay 12.000 TL sıfır faiz kredi kampanyası

Skoda WV çatısı altına girdiğinden bu yana büyük atılımlara imza attı.Kaliteyi daha uygun fiyata satan firma olma yolunda ilerleyen Skoda 2011 yıl sonu kampanayası ile 12.000 TL kredi için 12 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Skoda Volksvagen Doğuş Finans işbirliği ile harika kredi fırsatları sunuyor.
Skoda Full Plan ile araç kredisini, vadesi ile sınırlamadan beş yıla kadar kasko yaptırabilen araç sahibi, FullLife ürünü ile de uzatılmış garanti fırsatından yararlanarak, iki yıllık fabrika garantisini dört yıla çıkartabiliyor. Vdf’nin yine tüketiciyi korumaya yönelik geliştirdiği diğer bir ürünü Full Koruma da; kredi ödemelerinin, vefat, kaza sonucu maluliyet, istemdışı işsizlik, geçici iş görmezlik ve tehlikeli hastalıklar gibi olası krizler nedeniyle yapılamamasına karşılık devreye giriyor. vdf, FullKoruma ile, dönemsel olarak bu borcu üstlenirken ya da kredi borcunu tamamen kapatırken, FullDestek ürünü ile de; yine aynı şartlarda olan kredi sahibinin kanuni mirasçılarına ya da maluliyet durumundaki müşterisinin kendisine ödeme yapıyor.

vdf’nin 12 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında uyguladığı Skoda faiz oranları ise  60 ay vade için yüzde 0,99 olarak sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ