Kampanya ve İndirim Haberleri

Skoda 2012 Mayıs kampanyasında 24.000 TL kredi için 24 ay sıfır faiz fırsatı

  • 07 Mayıs 2012
Skoda 2012 Mayıs kampanyasında 24.000 TL kredi için 24 ay sıfır faiz fırsatı

Skoda 2012 Mayıs ayına özel kampanyalarını duyurdu. Mayıs kampanyasında Skoda Superb ve Octavia modelleri için kampanya fiyatları ve sıfır faizli kredi fırsatları sunuyor. Kalitenin simgesi Skoda Superb için 24 bin TL kredi kullanmak isteyenler 24 ay boyunca hiç faiz ödemeyecekler. 18 bin TL kredi kullanarak üstün teknoloji ürünü Octavia’yı tercih edenler ise yine 18 ay boyunca 0 faizli kampanyadan yararlanabilecekler. Vade sayılarını daha fazla aya yaymak isteyenler için ise aylık faiz oranı sadece 0,89 olarak belirlendi.

Skoda Superb ve Octavia ayrıcalığını yaşamak isteyenler kredi kullanmadan bu isteklerine kavuşmak isterlerse 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıl daha garanti kapsamında olacaklar.

Kampanya dahilinde kredi kullanmadan Superb’i tercih edenlere 2+2 yıl garanti süresinin yanında ayrıca Skoda Kasko hediye edilirken, Octavia almak isteyip ekstra 2 yıl garantiyi istemeyenlere ise Skoda Kasko hediye edilecek.

Kampanya kapsamında kredi taksit sayılarını uzatmak isteyenlere de mevcut piyasa koşullarında en uygun oran olan 0,89 aylık kredi faizi uygulanacak. Skoda Finans tarafından kişiye özel çözümlerin de üretildiği kampanyada Superb 54 bin 500 TL’den, Octavia ise 39 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla Skoda Yetkili Satıcıları’nda kullanıcılarını bekliyor.

Skoda kampanyasında, Superb ve Octavia modellerinin yanısıra Fabia, Roomster ve Yeti de yerini alıyor. Skoda’nın Fabia, Roomster ve Yeti modellerine tavsiye edilen indirimli fiyatlar üzerinden yüzde 0.99 faiz oranıyla, 6 aydan 60 aya kadar sunulan taksit seçeneklerinden birini belirleyerek üstün Skoda teknolojisi ve kalitesine ulaşmak bir adım ötenizde. Büyük avantajlar ile dolu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Türkiye geneline yayılmış Skoda Yetkili satıcılarına gitmek olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ