Toyota 100 TL peşinatla otomobil sahibi yapıyor

 • 12 Ekim 2013
Toyota 100 TL peşinatla otomobil sahibi yapıyor

Toyota otomobillerde kampanya ve indirim fırsatları devam ediyor. Toyotada şimdi 100 TL peşinatla otomobil sahibi olma fırsatı sizleri bekliyor.

Toyota Finans Sistemi bir ilke daha imza attı. 100 TL peşinat ile ara ödemesiz artık herkes istediği model bir Toyota sahibi olabilecek. Hayalini kurduğunuz Toyota’ya hemen sahip olup, dilerseniz ödemelerinize 2014 yılının Mayıs ayında başlayabileceksiniz.

Toyota Finans sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor. Müşterilerine verdiği önemi bir kez daha kanıtlayan Toyota, Toyota Finans sistemi ile yine bir ilke imza atarak 100 TL peşinat ve ilk taksidin Mayıs 2014’de ödenmesini sağlayan yeni bir finansal sistemi devreye aldı. Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan Toyota Finans Sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olma dileklerini gerçeğe dönüştürecek.

Üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler Toyota Finans Sistemi ile 100TL peşinat ödeyecek ve dilerlerse kalan ödemelerini 2014 yılının mayıs ayından itibaren eşit taksitlerle yapabilecekler. Bunun dışında hiçbir ara ödeme veya balon ödemede de bulunmayacaklar. Toyota Finans sisteminin anlaşmalı olduğu finans kuruluşlarından kullanılabilecek kredi ile üstün teknolojilere sahip herhangi bir Toyota modeline sahip olmak artık çok kolaylaşacak.

Toyota Finans Sistemi’nin “100 TL Peşin Toyota Sizin” kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 57 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak gerekli bilgileri alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ramazan karınca dedi ki:

  mrb lar 100 tl peşinle nasıl araba verıyorsunuz anlamıyorum taksitlar nasıl olacak bilgi verirmisiniz hayırlı bayramlar cevapınızı beklıyorum

 2. mustafa dedi ki:

  Peşinat 100 tl ise örnek olarak corolla aldıysanız 46000 tl ise 60 ay vade ile ayda 1100 tl ödeyerek toplamda 66000 tl ödemiş olursunuz.Ama 20000 peşin ile taksit ve toplam ödemeniz düşer.

 3. ahmet dedi ki:

  aylık geliri asgari ücret alan olan biri ne uygun kampanyanız dahilinde arac varmı peki

 4. nurullah dedi ki:

  Asgari ücretli biri alabilirmi kaç lira peşin odemesi lazım alması için kefil gerekirmi

 5. kemal kocak dedi ki:

  kampanya hakkında bılgi almak istiyorum 05549596860

BİR YORUM YAZ