Toyota 23 Nisan test sürüşlerinde akülü araba hediye

  • 18 Nisan 2014
Toyota 23 Nisan test sürüşlerinde akülü araba hediye

Toyota 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramına özel Test Sürüşü Günleri kapsamında 23 – 27 Nisan tarihleri arasında hediye dolu etkinlikler sizleri bekliyor.

23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında 23- 27 nisan tarihleri arasında Toyota Plaza’larda düzenlenecek Toyota Çocuk Şenliği’nde, çocuklar akülü arabaları, büyükler 2014 model Toyota’ları test ediyor. Üstelik mini yarışmaya katılanlar, akülü araba kazanma şansı yakalıyor.

Artık geleneksel hale gelen Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş günlerine bu sene de devam ediliyor.  23-27 Nisan arasında Toyota Plazalarda düzenlenen şenliğe katılın hem siz, hem çocuklarınız eğlensin. Çocuklarınız akülü arabaları, siz 2014 model Toyota’ları test edin.

Düzenlenecek aktivitelerde Plazalarımızı ziyaret eden çocuklar verilecek olan süpriz hediyelerin yanısıra akülü arabalarla test sürüşü gerçekleştirebilecektir.
Tüm bunlara ek olarak 23-27 Nisan tarihleri arasında test sürüşü gerçekleştiren herkes toyota.com.tr websitemizde düzenlenecek olan yarışma ile akülü araba kazanma şansı yakalayacaktır. Toyota Plaza’lara bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ