Toyota kampanyaları Eylül 2012

 • 10 Eylül 2012
Toyota kampanyaları Eylül 2012

Toyota 2012 Eylül ayına özel kampanyalarla sizleri Toyota bayilerine davet ediyor. Toyotada Eylül’e özel kampanyada 2013 yılında ödeme fırsatı sizleri bekliyor. Toyotada yeni Yaris 600 TL, Auris 700 TL ve Corolla 800 TL’den başlayan taksitler ile Toyota Plazalarda satışta.

Toyota’nın Eylül ayına özel kampanyasında büyük indirim ve avantajlar sunuluyor. Avantajlı fiyatlara sahip kalite ve prestij sunan Toyota modellerine hemen sahip olan müşteriler, ödemelerine 2013 yılında başlayabilirler. Üstelik Toyota Finans’ın kişiye özel esnek ödeme koşulları ve kolaylıkları ile sunulan Toyota modelleri Ağustos kampanyası kapsamında 600 TL’den başlayan taksitler ve 3 bin 800 TL’ye varan indirimle Toyota Plazalarda.

Toyota’nın Eylül kampanyasında Yeni Yaris 600 TL, Auris 700 TL ve Corolla 800 TL’den başlayan aylık taksitler ile sunuluyor.

Toyota Finans’ın 2. yılında da herkesi Toyota sahibi yapıyor Toyota Finans ayrıcalıkları ile Toyota farkını yaşamak isteyenler için, uygun faiz oranlarıyla 60 aya varan vade ve balon ödeme gibi birçok avantaj sunuluyor. 3 ay ek süreli “vadeli takas” hizmeti ile markası ne olursa olsun otomobillerini takas yapmak isteyen müşteriler de açık oto pazarlarında yorulmuyor ve ilanlarla uğraşmalarına gerek kalmıyor. Otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı “Xchange by Toyota” uygulamasından yararlanmak için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Selim MUSLU dedi ki:

  DEVLET MEMURUYUM.HİÇ PEŞİNATSIZ AYLIK 1500 İLE 1700 TL ARASI TAKSİTLE COROLLA DİZEL OTOMATİK ALABİLİRMİYİM ?

 2. Yılmaz AKTAŞLI dedi ki:

  ilk öncelikle iyi çalışmalar. Balıkesir ilinde memur olarak çalışmaktayım. Benim arabam var 6-7 bin tl civarında bunu verip sıfır almak istiyorum ancak 2013 de öde kampanyanız hangi ayda başlıyor yada ayını bizim seçme imkanımız var mı? Ayda 600-700 tl ödeyebileceğim araba ne olabilir acaba

 3. çetin ülker dedi ki:

  Toyota’nın Eylül ayına özel kampanyasında büyük indirim ve avantajlar sunuluyor. Avantajlı fiyatlara sahip kalite ve prestij sunan Toyota modellerine hemen sahip olan müşteriler, ödemelerine 2013 yılında başlayabilirler. daha detaylı bilgi

 4. çetin ülker dedi ki:

  kampanyaya katılım şartları nelerdir

BİR YORUM YAZ