Dedeman otellerde 45. yıla özel %45 indirim kampanyası

  • 31 Mart 2011
Dedeman otellerde 45. yıla özel %45 indirim kampanyası
Dedemandan 45.yılına özel kampanya ile %45 indirim fırsatı sizleri bekliyor.Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm Dedeman Otelleri’nde eş zamanlı olarak başlayacak kampanya üç farklı şekilde uygulanacak. Konuklar için hazırlanan kampanyada, 1 Nisan’dan itibaren 45 gün içinde 2011 için yapılacak  rezervasyonlarda, en uygun fiyat üzerinden %45 indirim uygulanacak. Ayrıca, Dedeman Loyal Club üyeleri yaptıkları harcamalarla iki kat Dedeman Loyal Club puanı kazanacaklar.
Dedeman, 45. yılında acenta ve şirketleri de unutmayarak farklı bir kampanya daha hazırladı.
6 Haziran 2011 tarihine kadar Dedeman Otelleri’nde 45 gece konaklama yaptıkları takdirde Dedeman�ın Türkiye ve yurtdışındaki toplam 19 otelinden diledikleri bir tanesinde iki gece ücretsiz konaklama hakkına sahip olacaklar.
45. yıl kampanyalarının sonuncusu ise Dedeman Hotels & Resorts International�ın misafirleri için oluşturduğu sadakat programı olan Dedeman Loyal Club üyelerine özel hazırlandı. Dedeman Loyal Club üyeleri 2011 yılı boyunca, Dedeman Otelleri�nde 45 gün veya daha fazla konakladıkları takdirde ekstra 4500 bonus puan kazanacaklar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.