Jolly Tur maximum kart kampanyası 100 TL hediye 26 Nisan – 1 Haziran 2015

  • 28 Nisan 2015
Jolly Tur maximum kart kampanyası 100 TL hediye 26 Nisan – 1 Haziran 2015

Maximum kredi kartı sahipleri Jolly Turdan yapacakları 2000 TL ve üzeri tatil harcamalarında 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 26 Nisan – 1 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılım için kampanya sayfasının üzerindeki katıl butonunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamız, Jolly Tur’dan Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde geçerlidir.
2- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4- Ziraat Maximum Kartları da kampanyamıza dahildir.
5- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “JOLLY” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
6- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacak olup, puanların son kullanma tarihi 21 Haziran 2015’tir.
8- Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
9- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde SMS ile katılım şartı yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.