Kampanya ve İndirim Haberleri

Jolly Tur maximum kart kampanyası 100 TL hediye 26 Nisan – 1 Haziran 2015

  • 28 Nisan 2015
Jolly Tur maximum kart kampanyası 100 TL hediye 26 Nisan – 1 Haziran 2015

Maximum kredi kartı sahipleri Jolly Turdan yapacakları 2000 TL ve üzeri tatil harcamalarında 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 26 Nisan – 1 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılım için kampanya sayfasının üzerindeki katıl butonunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamız, Jolly Tur’dan Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde geçerlidir.
2- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4- Ziraat Maximum Kartları da kampanyamıza dahildir.
5- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “JOLLY” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
6- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacak olup, puanların son kullanma tarihi 21 Haziran 2015’tir.
8- Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
9- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde SMS ile katılım şartı yoktur.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x