Anadolujet 2-24 yaş arasına %50 indirimli uçak bileti

  • 29 Kasım 2013
Anadolujet 2-24 yaş arasına %50 indirimli uçak bileti

Anadolujet uçak bileti kampanyaları sürüyor. Anadolujet şimdi 2-12 yaş arası çocuklar ve 13-24 arası gençler için düzenlediği kampanyada %50 indirim fırsatı sunuyor. 2013 Aralık ayı boyunca geçerli olacak kampanyada 2-24 yaş arası herkes indirimli uçacak. Kampanya tüm Türkiye ve Kıbrıs için geçerli olacaktır.

Halkın havayolu AnadoluJet, 7’den 70’e herkesi ekonomik ve konforlu uçuş keyfi ile buluşturmaya devam ediyor. Şimdiye kadar AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu ve JetGenç projesi ile binlerce çocuk ve gencimize ulaşan AnadoluJet, genç neslin seyahat etmesini Aralık ayı içinde daha da kolay hale getiriyor.

Düzenlediği yeni kampanya ile 1 – 31 Aralık tarihleri arasında çocukları ve gençleri  yüzde 50 indirimle uçuracak AnadoluJet, ülkemizin geleceği gençlerimizi hayallerine taşıyacak. Tüm Türkiye ve Kıbrıs uçuşlarında geçerli olacak kampanya;2 – 12 yaş arası çocukları ve 13 – 24 yaş arası gençleri kapsayacak.

Özellikle yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu dönemde çocuk ve gençlerimizi ailelerine güven ve konforla ulaştıran AnadoluJet, kurulduğu günden bu yana yeni nesle yönelik pek çok projeyle çocukların ve gençlerin yanında olmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. m.fethi güven dedi ki:

    2-24 yaş gençlere yönelik kampanyadan bilet alabilmem için ne yapmalıyım.

BİR YORUM YAZ