Anadolujet Bursa, Erzurum ve Trabzon 69.99 TL fiyat kampanyası

  • 30 Mart 2015
Anadolujet Bursa, Erzurum ve Trabzon 69.99 TL fiyat kampanyası

AnadoluJet uçak biletlerinde kampanyalar devam ediyor. Anadolujet şimdi Bursa, Erzurum ve Trabzondan karşılıklı seferlerde 69 koltuk için 69.99 TL fiyat kampanyası sunuyor. Kampanya fiyatı 27 Mart – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

AnadoluJet, Şubat ayında başladığı Bursa – Erzurum ve Bursa – Trabzon uçuşlarını yeni bir kampanya ile taçlandırıyor. Başta Bursa, Erzurum ve Trabzon olmak üzere çevre illerden de büyük ilgi gören AnadoluJet’in Bursa – Erzurum ve Bursa – Trabzon uçuşları şimdi çok özel bir fiyatla şehirleri birbirine bağlıyor.

AnadoluJet’in tüm satış kanalları üzerinden, 27 Mart – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’in Bursa – Erzurum ve Bursa – Trabzon karşılıklı uçuşları için uçak bileti alan herkes, ilk 69 koltuğa yalnızca 69,99 TL’den sahip oluyor.

Yolcu tipi kısıtı bulunmayan kampanyadan yararlanan AnadoluJet yolcuları, 6 Nisan – 6 Mayıs arasında ekonomik ve konforlu seyahatin tadını çıkartıyor.

Bursa – Erzurum ve Bursa – Trabzon hatlarında ve dönüş parkurlarında geçerli olan kampanyada, uçuştan minimum 3 gün önce biletleme zorunluluğu bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ