Anadolujet genç turkcell kampanyası dönüş bileti hediye

  • 04 Aralık 2014
Anadolujet genç turkcell kampanyası dönüş bileti hediye

Anadolujet uçak biletlerinde kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Anadolujet genç turkcell kampanyasında tüm iç hatlarda gidiş-dönüş biletlerinden biri hediye edilecek. Kampanya 7 Aralık 2014 tarihine kadar biletler alınacak ve 15 Aralık 2014 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek.

Türkiye’de 7’den 70’e herkesin tercih ettiği ekonomik ve konforlu havayolu AnadoluJet, gençler bol bol seyahat etsin diye yeni bir kampanyaya imza attıyor. Turkcell işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, AnadoluJet’ten gidiş – dönüş uçak bileti alan Genç Turkcell’lilerin uçak biletlerinden biri bedavaya geliyor.

07 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’ten bilet alan Genç Turkcell’liler, 15 Aralık 2014 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’in tüm iç hat ve Kıbrıs uçuşlarından gönüllerince yararlanıyor.

Aktarmalı uçuşları kapsamayan kampanya, sadece AnadoluJet’in resmi internet sitesi www.anadolujet.com üzerinden yapılan bilet alımlarında geçerli olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanyadan her hat kullanıcısı yalnızca bir kez yararlanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.