Anadolujet Sabiha Gökçen her şey dahil 54 TL

  • 15 Şubat 2013
Anadolujet Sabiha Gökçen her şey dahil 54 TL

AnadoluJet uçak bileti kampanya ve indirimleri devam ediyor. AnadoluJet 18 Şubat 2013 tarihinden itibaren her şey dâhil 54 TL, web ve call center’dan ise 49 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alarak Sabiha Gökçen Hava Limanına uçma fırsatını yakalıyor.

AnadoluJet, Sabiha Gökçen havalimanından hesaplı uçuş fırsatları sunmaya devam ediyor. 18 Şubat 2013 sonrasına bilet alanlar AnadoluJet ile Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan ekonomik, güvenli ve konforlu uçacak.

AnadoluJet yolcuları satış ofislerinden ve acentelerden 54 TL, web, call center’dan 49 TL’den başlayan fiyatlarla  (Vergiler Harçlar Dahil) bilet alabilecekler. Bu fırsat uçuşları Sabiha Gökçen Hava limanından Adana, Ankara, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kayseri, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Samsun, Konya, Mardin, Elazığ ve Hatay seferlerinde geçerli olacaktır.

Belirtilen fiyatlar bağlantılı uçuşlarda geçerli değildir,  Miles&Smiles mil kazanımı olmayacaktır. Bu ücretten faydalanmak isteyen yolcuların rezervasyon yaptırdıktan en geç bir saat içinde biletlerini satın alması gerekiyor.

AnadoluJet Sabiha Gökçen  seferleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SÜLEYMAN OKUTAN dedi ki:

    28.02.2013 perşembe tarihli akşam saat 21 ila 24.00 saatleri arası istanbuldan (atatürk hava limanından) izmire bilet ücretiniz ne kadar veya 01.03.2013 cuma tarihli sabah 08.00 ile 10.00 satleri arasında istanbuldan(sabiha gökçenden) izmire bilet ücretiniz ne kadar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.