Pegasus 20 kat hediye bol puan kampanyası

  • 20 Eylül 2018
Pegasus 20 kat hediye bol puan kampanyası

Pegasus uçak bileti alışverişlerinizde 20 kat bol puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz puanların TL karşılıklarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Uçuşun direkt TL fiyatı: 102 TL
Bolpuanlı ödeme seçeneği: 2766 Bolpuan + 38 TL

2766 Bolpuan = 64 TL
1000 Bolpuan kullanımı 23,13 TL’ye tekabül ediyor.

Yani bu kampanyadan 300 TL’lik bilet alırsanız 6000 bolpuan kazanacaksınız. Onun da karşılığı 138,78 TL’dir.

Kampanya koşulları aşağıda;

* Satış Tarihi: 20 – 22 Eylül 2018 (Türkiye yerel saatine göre 20 Eylül 2018 saat 00:01’den itibaren 22 Eylül 2018 23:59’a kadar geçerlidir.)

* Uçuş Tarihi: 28 Ekim 2018 – 30 Mart 2019

* Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Hatlar

* Kampanya Teklifi: 20 Kat BolPuan kazanma fırsatı

* Kampanya sadece flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınarak uçuş gerçekleştirilen biletlerde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.
* Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun oluşturdukları uçuşların gerçekleştirilmesi sonrasında kampanyalı BolPuan kazanabilirler.
Kampanyada BolPuan’lar yalnızca ödeme yapılan TL tutar üzerinden hesaplanacaktır. BolPuan’la ödenen tutar üzerinden kampanyalı veya kampanyasız BolPuan kazanımı olmayacaktır.
* Kampanyada kazanımlar ilgili ücret sınıfına denk gelen en düşük paket ücreti üzerinden hesaplanacak olup, farklı bir paket alınması durumunda dahi kampanya kazanımları yurt içinde eko paket, yurt dışında süper eko paket fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler için 20 kat puan kazanımı söz konusu olmayacaktır.
* Kampanya kurallarına uygun olarak BolPuan kazanımı yukarıdaki şartlara tabi olarak her 100 TL harcamaya 2.000 BolPuan elde edilecek şekilde gerçekleşir. Elde edilecek BolPuan tutarı harcama tutarına göre hesaplanır.
* Kampanya kapsamında kazanılan puanlar ilgili uçuş gerçekleştirildikten sonra 72 saat içerisinde yukarıda sayılan şartlara tabi olarak kazanılır ve otomatik olarak üyelerin Pegasus BolBol hesaplarına yüklenecektir.
* Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir. Bağlı üyelerimizin kampanya puanları bağlı oldukları ana üye hesabına, ilgili uçuşlar gerçekleştikten sonra yukarıdaki şartlara tabi olarak otomatik olarak eklenecektir.
* Kampanya satış süresi dolduktan sonra yapılan değişiklik işlemleri sonrasında uçulan uçuşlardan kampanyalı BolPuan kazanımı olmayacaktır.
* Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
* Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
* Burada belirtilmeyen konularda Pegasus BolBol Genel Kuralları ve Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
* Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.
* BolBol üyelik programı ile ilgili sorularınızı 0850 399 17 01 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Banu dedi ki:

    güncel kampanyaları da ekleyebilir misiniz, pegasus 11-12 ekimde alınan biletlerde %20 indirimli satışa başlamış.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.