Pegasus internet sitesi kampanyasında %10 indirim fırsatı

  • 22 Mayıs 2012
Pegasus internet sitesi kampanyasında %10 indirim fırsatı

Pegasus uçak bileti kampanyaları devam ediyor. Pegasus internet sitesi www.flypgs.com bu aralar hummalı bir çalışmaya sahne oluyor. Pegasus misafirlerine 7/24, kolay ve güvenli alışveriş imkanı sağlayan www.flypgs.com’un fırsatlarla dolu dünyası; ilgi çekici, eğlenceli bir interaktif mikro site olan  http://neleroluyor.flypgs.com ile internet kullanıcıları ile buluşuyor.

www.flypgs.com’dan alışveriş tecrübesini, basit ve zevkli bir şekilde anlatan kampanya kapsamında, http://neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde ziyaretçileri birbirinden farklı ve eğlenceli karakterler bekliyor.

Mikro sitedeki keyifli deneyimin sonunda çekilişe katılma şansı kazanan ziyaretçiler,   neleroluyor.flypgs.com’un önde gelen karakterlerinden biri olan “Fırsat Fehmi”nin üzerine tıklayarak çekiliş hakkı topluyor. Yapılacak çekilişin sonunda 500 adet yurt içi/yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti, 50 adet iPhone 4S ve 5 adet iPad 2 site ziyaretçileri bekliyor. Mikro siteyi ziyaret eden ve en sondaki basit formu dolduran herkes aynı zamanda flypgs.com’dan alacağı uçak biletleri için %10 indirim de kazanıyor.

neleroluyor.flypgs.com’da ziyaretçileri kimler bekliyor?
neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde uçak biletine, en avantajlı fiyatlarla, kolay ve hızlı ulaşımı sağlamak ve kendilerine süreç boyunca eşlik etmek için ziyaretçilerin karşısına eğlenceli birçok karakter çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ