Pegasus Kıbrıs uçak bileti kampanyası 59.99 TL

  • 26 Eylül 2011
Pegasus Kıbrıs uçak bileti kampanyası 59.99 TL

Pegasus uçak bilet kampanyaları devam ediyor.Pegasus Kıbrıs uçak biletlerini 27 – 30 Eylül tarihleri arasında Pegasus internet sitesi www.flypgs.com’dan alanlar  1 Ekim – 29 Aralık 2011 tarihleri arasında, seçili hatlarda KKTC’ye 59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçacak!Yurt içinde 19, yurt dışında 29 noktaya düzenlediği kampanyalarla, akıllı seyahatin değişmez adresi olan Pegasus, yeni kampanyası ve uygulamaları ile destinasyon tercihi KKTC olanlara yeni fırsatlar sunuyor.

27-30 Eylül tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alan Pegasus misafirleri,  1 Ekim – 29 Aralık 2011 tarihleri arasında, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Hatay’dan KKTC’ye karşılıklı  59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler.

Türkiye – KKTC uçuşları da artıyor!

Pegasus, sık sık KKTC’ye uçan misafirlerine yeni hizmetler sunmaya devam ediyor.  Pegasus, 2011-2012 Sonbahar- Kış tarifesinde Türkiye’nin önde gelen noktalarından KKTC’ye düzenlediği seferlerin frekanslarını arttırıyor.

Pegasus’un İstanbul-KKTC  seferleri günde 3’ten günde 5’e, Ankara-KKTC ve Adana-KKTC seferleri  günde 2’ye,  çıkarken, Gaziantep-KKTC ve Hatay-KKTC seferlerinin de  haftalık frekansları artıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanya biletlerine ve seferlerle ilgili detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.