Pegasus uçak biletlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası

  • 23 Temmuz 2015
Pegasus uçak biletlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası

Pegasus uçak biletlerinde kampanya indirimleri sürüyor. Pegasus yeni kampanyasında yurtiçi uçuşlarınızda 1 bilet alana 1 bedava fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 1 Ağustos – 31 Ekim tarihli yurt içi ya da  yurt dışı uçuşlarınız için biletlerinizi 23-27 Temmuz 2015 tarihleri arasında biletinizi alarak bedava bilet fırsatından yararlanabilirsiniz. Kazandığınız bedava biletleri 1 Kasım – 26 Mart tarihleri arasındaki uçuşlarınız için kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Bedava bileti hak edebilmek için;

-Biletlemeleri 21- 27 Temmuz tarihleri arasında flypgs.com, mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılan 1 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için geçerlidir.

-Bedava bilet hakkı kazanmak için 1 Ağustos –  31 Ekim tarihleri arasındaki uçuşun gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

-Bilette bulunan tek yön, bağlantılı veya gidiş dönüş uçuşlar için PNR da yer alan her bir kişi 1 adet şifre hak edecektir.

-İlgili uçuş gerçekleştirdikten en geç 48 saat sonra, PNR’da bulunan kişi sayısı kadar şifre bilet düzenlenirken, şifreler iletişim bilgilerinde verilen e-mail adresine toplu olarak gönderilecektir.

-Değişiklik, düzenlenecek yeni biletin kampanya uçuş tarihleri arasında kalması ve PNR’ın değiştirilmemesi koşuluyla ilgili ücret sınıflarının kuralları geçerli olacak şekilde gerçekleştirilebilir.

-Satın alınan bilet iptal edildiğinde ya da ilgili uçuş gerçekleşmediğinde kampanya geçersiz olacaktır.

-2 yaşından büyük çocuk misafirlerimiz de bu kampanyadan faydalanabilir.

Bedava bileti düzenlemek için;

– Bedava  bilet şifresi  1 Kasım 2015 – 26 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak  tek yön, direkt yurt içi hatlar için kullanılabilir. Ancak  22 Ocak- 8 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli değildir.

– Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek kişi olması gerekmektedir.

– Bedava bilet sadece eko paket için düzenlenebilir.

– Bedava Bilet en erken 10 gün sonrasındaki uçuşlar için düzenlenebilir.

– Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

– Bedava biletlerde değişiklik yapılamaz. İptal edildiği durumlarda ise kullanılmış olan şifre tekrar kullanılamaz.

-Bilet kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde kampanyalar altında yer alan “Yurt İçi Bedava Bilet”  seçeneği seçilerek iletilen şifre açılan alana girilmelidir. “Uygula” butonuna basıldığında toplam tutar “0 TL” olarak güncellenecektir.

-Uçuşa eklenecek ek hizmetler bedava bilete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ