Pegasus uçak biletlerinde %50 indirim kampanyası

  • 06 Haziran 2017
Pegasus uçak biletlerinde %50 indirim kampanyası

Pegasus uçak biletlerinde kampanya ve indirimler sürüyor. Pegasus yeni uçak bileti kampanyasında 2. kişiye özel %50 indirim fırsatı sunuyor. Kampanyalı uçak biletinizi 6-8 Haziran 2017 tarihleri arasında alarak 19 Eylül – 14 Aralık 2017 tarihleri arasında indirimli uçabilirsiniz.

 

Kampanya Ayrıntıları

İndirimin gerçekleşmesi için kampanyalar bölümünden “10. Yıl 2.Kişi %50 İndirimli ” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
İndirimin Geçerli Olduğu Hatlar: İstanbul varışlı ve çıkışlı Düsseldorf, Kopenhag, Münih, Stuttgart, Viyana ve Zürih hatları.
İndirim: Biletteki 2. Kişi %50 indirimli
Koltuk Adedi: 196.897
Kampanya yukarıda belirtilmiş seçili hatlardaki direkt uçuşlarda geçerlidir. Bağlantılı uçuşlarda sadece kampanyanın geçerli olduğu uçuşlara indirim uygulanır.
İndirimli ücretten yararlanmak için biletleme yapılan PNR’da en az iki kişi bulunması gerekmektedir.
Kampanyadan çocuk misafirler de faydalanabilir.
Kampanya, PNR’da iki kişi ve katları kadar misafir olduğunda geçerlidir. Yani, PNR’da üç kişi olduğunda ikinci kişi için, PNR’da dört kişi olduğunda ikinci ve dördüncü misafire indirimli ücret ödeme adımında uygulanır.
İndirim Süper Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Süper Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
Kampanya flypgs.com, Pegasus mobil uygulaması, acente ve GDS sistemleri üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt dışı hatlarda 8 $’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak uçuşlar bazında değişiklik gösterir.
Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya şartlarına uymuyorsa yani biletleme ve/veya uçuş tarihleri ile uçuşun yapılacağı hatlar kampanya kapsamında değilse, ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilete taşınmaz.
Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.