Hisar Hospital harcamalarınızda Thy uçuş mili kazanma fırsatı

  • 08 Eylül 2012
Hisar Hospital harcamalarınızda Thy uçuş mili kazanma fırsatı

Türk hava yolları Hisar Hospital kampanyasında 2,8 milyon Miles&Smiles üyesi, Hisar Intercontinental Hospital’da yaptıkları harcamalar karşılığı mil kazanmaya başladı.

Anlaşma kapsamında, özel sağlık sigortası sahibi hastalar, Hisar Intercontinental Hospital’da yapacakları 200 TL ve üzerindeki harcamalarında her 1 TL için 1 mil kazanacak. Öte yandan polikliniklerde hastalar, hasta payı üzerinden 2 kat mil kazanma fırsatına sahip olacak. Operasyon geçiren ya da hastanede yatan hastalar ise toplam fatura tutarları üzerinden mil kazanabilecekler. Ayrıca Miles&Smiles üyeleri hastanedeki her türlü işlemleri için yüzde 10 indirim hakkına sahip olacak. Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, işbirliği ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Havacılık sektörünün en büyüğü olan Türk Hava Yolları ile sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından Hisar Intercontinental Hospital arasında yaptığımız bu işbirliğinden çok mutluyuz.

Sayısı hergün artan program ortaklarımızla Miles&Smiles kartı kullanıcılarımıza fayda sağlamak bizi sevindiriyor. Hep söylediğimiz gibi Miles&Smiles, 21 yıldır kullanıcılarına sadece havada değil karada da kazandırıyor. Sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından olan Hisar Intercontinental Hospital ile yaptığımız bu anlaşmanın tüm Miles&Smiles üyelerine hem daha sağlıklı bir hayat sunmasını hem de daha çok mil kazandırmasını arzu ediyoruz.

Bu anlaşmanın bunu sağlamasını diliyoruz” dedi. Hisar Intercontinental Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik ise anlaşmayla ilgili şöyle konuştu: “Türkiye’yi global arenada başarıyla temsil eden Türk Hava Yolları ile güçlerimizi birleştirmek bizim için son derece önemliydi. Bu anlaşma sayesinde Miles&Smiles üyesi 2,8 milyon kişi Hisar Hospital’ın sunduğu sağlık hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilecek. Hisar Hospital olarak sağlık turizminde iddialı bir hastaneyiz. Her yıl bu alanda daha da büyüyoruz. Bu anlaşmanın sağlık turizmi hedeflerimiz açısından da önemli olduğunu düşünüyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ