Türk Hava Yolları vizesiz Ukrayna gidiş dönüş uçak bileti 179 avro

  • 12 Temmuz 2012
Türk Hava Yolları vizesiz Ukrayna gidiş dönüş uçak bileti 179 avro

Türk hava yolları vizesiz Ukrayna kampanyasını duyurdu. 1 Ağustos 2012 itibariyle vizesiz Ukrayna seyahati 30 gün süre ile yapılabilecek.

Kampanya kapsamında İstanbul çıkışlı, Ukrayna varışlı gidiş dönüş biletler herşey dahil olarak Türk Hava Yolları web sitesinden 179 Avro, Türk Hava Yolları satış ofisleri ve yetkili acentelerden 189 Avro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Kampanyadan yararlanmak için biletleme işleminin 30 Temmuz’a kadar gerçekleştirilip, seyahatin 1-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ayrıca, seyahatlerine yurtiçi herhangi bir nokta ve KKTC’den başlayıp, İstanbul aktarmalı olarak Ukrayna’ya devam ettirmek isteyen yolcular, gidiş-dönüş 100 Avro ek ücret ödeyerek kampanyadan yararlanabiliyor.

Halihazırda Türk Hava Yolları Ukrayna’nın; Kiev, Odesa, Simferopol, Dnipropetrovsk, Donetsk ve Lviv şehirlerine haftada 48 sefer düzenliyor.

Vizesiz Ukrayna promosyonu ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.thy.com web sitesinden ulaşılabilir. Türk Hava Yolları yolcuları biletlerini ayrıca 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ayırtabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ