Kampanya ve İndirim Haberleri

Aygazdan oyunca alanlara 30 TL hediye kampanyası

  • 02 Haziran 2021
Aygazdan oyunca alanlara 30 TL hediye kampanyası

Aygaz otogaz yeni kampanyasında istasyonlar ve keyiflibahce.com sitesinden alacağınız canavar oyuncak araçlara özel 200 TL yakıt alımınızda 30 TL hediye puan fırsatı sunuyor. Satılan oyuncaklar 125 TL’ye fiyat etiketine sahip. Çocuğunuza güzel bir oyuncak alırken hediyeden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Canavar Oyuncak Araç satın alan ve Aygaz uygulamasına üye olan kişiler, oyuncak kutusu içerisindeki karekodun Aygaz uygulaması üzerinden okutulması ile kampanyaya dahil olabilirler.
Kampanya kapsamında, kampanyaya dahil olunan cep telefonu numarası veya bu cep telefonu numarası ile aktivasyonu yapılan Paro özellikli kart ile Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından 30.11.2021 tarihine kadar toplam 200 TL’lik otogaz alımı gerçekleştirilmesi durumunda 30 TL değerinde otogaz puanı kazanılır.
Karekod okutularak kampanyaya dahil olunabilecek son tarih 30.09.2021’dir.
Kazanılan puanların son kullanım tarihi ise 31.12.2021’dir.
Kazanılan puanlar, kampanyaya dahil olan Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında otogaz alımında kullanılabilir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Her Aygaz Mobil üyesi kampanyadan bir kez faydalanabilir, her kampanya şifresi bir kez kullanılabilir.
Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
Aygaz kampanya şartlarını, süresini değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Canavar Oyuncak Araç ürünü 20.000 adetle sınırlı olup, kampanyaya katılan Aygaz istasyonlarında ve aşağıda belirtilen web adresinde satılmaktadır.
Oyuncağın Aygaz tarafından tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 125 TL’dir. Detaylar için Aygaz İletişim Hattı: 444 4 999

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ