Reklam ve iletişim

Öncelikle sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyabul ekibi olarak 9 yıldır kampanya ve fırsat takibi yaparak siz değerli ziyaretçilerimize hizmet veriyoruz. Onlarca kategoride yüzlerce firmaya ait kampanya haberlerini günlük 7-10 bin ziyaretçinin beğenisine sunuyoruz. Siz de kampanya ve fırsat duyurularınızı sitemizde yayınlatabilirsiniz. Bize ilettiğiniz haberler sitemizde sürekli olarak yayında kalacaktır. Doğrudan hedef kitlenize ulaşmanız için en uygun sitelerden biri olan kampanyabul.org ekonomik ücretlerle sizleri tüketiciyle buluşturuyor.

Sitemizde yeralan kategorilerde istediğiniz yazıyı 500 TL ücretle yayınlıyoruz. Yazı içerisine görsellerinizi ve maksimum 2 adet link ekleyebilirsiniz. Kampanya ve indirim haberi duyurularınızda link bağlantısı olmadan 100 TL ücretle sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yazınızın istenen kategoride sürekli üstte kalmasını istiyorsanız haftalık 100 TL ödeme ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizdeki reklam alanlarının ücretleri ve detaylı bilgi için bize iletisim (@) kampanyabul.org adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x