Kampanya ve İndirim Haberleri

Aytemiz akaryakıt %3 indirim kampanyası 10 Eylül – 31 Aralık 2020

  • 25 Eylül 2020
Aytemiz akaryakıt %3 indirim kampanyası 10 Eylül – 31 Aralık 2020

Aytemiz akaryakıt istasyonlarından maximum mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ödemelerde %3 indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanya kapsamında araçta öde seçeneği ile temassız ödeyebileceksiniz. Üstelik sadece maximum kredi kartı değil tüm kredi kartlarını maximum mobilde kaydedip indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
10 Eylül – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Aytemiz istasyonlarından yapacağınız yakıt alımınızı Maximum Mobil uygulamasında yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile yapmanız halinde tavsiye edilen yakıt litre fiyatında %3 avantaj sağlanacaktır.
Avantajlı fiyatlar sadece benzin ve dizel ürünlerinde geçerli olup avantaj alınacak yakıtın üzerine ek litre olarak verilecektir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapılması gereklidir. Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılmayan harcamalar kampanyaya dahil edilemeyecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Türkiye İş Bankası A.Ş ve Aytemiz önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ