Kampanya ve İndirim Haberleri

Aytemiz paraf kart kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2021

  • 29 Haziran 2021
Aytemiz paraf kart kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2021

Paraf kredi kartınızla aytemiz akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 150 TL ve üzeri 4 adet harcamada 50 TL puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya paraf mobil uygulamasından 1 Temmuz – 15 Ağustos 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Paraf ile 1 Temmuz-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 40 TL ParafPara; üstelik tüm alışverişinizi Paraf Mobil’den NFC ödeme ile yaparsanız ilave 10 TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, AYTEMİZ yazıp 3404’e (KKTC operatörlerinden ise 3444’e) SMS gönderilmelidir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım bilgilendirmesi SMS ya da bildirim yoluyla da yapılacaktır.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 25 Ağustos 2021’e kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri toplamda en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “AYTEMİZ” yazılarak listelenebilmektedir.
NFC ile ödeme, Android işletim sistemine ve NFC özelliğine sahip cihazlarda, Paraf Mobil’den kredi kartının NFC ile Ödeme özelliği aktif edildikten sonra temassız özelliği bulunan POS cihazlarından yapılabilir. Detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Aynı gün içinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
25 Ağustos 2021’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Business, Esnaf ve KOBİ kartlarla Paraf Mobil’den sadece asıl kart sahibi tarafından, “Kurumsal” sekmesinden giriş yapılarak katılım sağlanabilir.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, HalkCard, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Sanal POS’lar kampanyaya dahil değildir.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. xyz dedi ki:

    Aytemiz in kaç adet paraf üyesi istasyonu var acaba, lpg de zaten çoğunda yok…Kısacası ölü bi kampanya

BİR YORUM YAZ